Скоро комунізм буде: У мережі відреагували на ідею Зеленського щодо скасування комуналки для пенсіонерів

Користувачі Facebook скептично поставилися до комунальної ініціативи президента.

Президент України Володимир Зеленський шукає можливість для скасування комунальних платежів для малозабезпечених пенсіонерів у віці понад 70 років. Про це він заявив у відеоінтерв'ю, опублікованому на YouTube-каналі "Зе! Президент", передають Патріоти України.

"Є ідея. Зараз дуже складно про неї говорити, але я думаю, що ідея дуже креативна. Зараз шукають хлопці наші економічну модель, як коли людина, якій за 70 років, яка вже не може працювати, вона вже досить працювала на країну по 40, по 50 років, як тій людині не платити комуналку", - сказав Зеленський.

За його словами, тарифи на комунальні послуги в Україні вже знизилися на 12%. Цього, за його словами, мало, але "це тільки перший крок". Разом з тим Зеленський визнав, що різке зниження тарифів без підвищення доходів бюджету призведе до утворення в бюджеті дірки. Користувачі Facebook скептично поставилися до комунальної ініціативи президента.


Хіти тижня. Українцям різко підвищують штрафи: Кому доведеться платити і за що

четвер, 23 січень 2020, 0:35

В 2020 році українським підприємцям підняли штрафи за порушення правил з продажу товарів або послуг. Адже за законом будь-які операції з продажу повинні враховуватися з допомогою касових апаратів або інших реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Про...

Новий гіпершвидкісний японський поїзд з'явився на світ завдяки... качкодзьобу (фото)

середа, 22 січень 2020, 23:41

Такий тип носа з'явився ще в 1997 у поїзда Е3 для тихого проходження гірських тунелів. Новий гіпершвидкісний японський потяг став схожий на качкодзьоба і їздить зі швидкістю 400 км / год - інженери просто запозичили найкращу аеродинаміку у птиці, перед...