Скоро комунізм буде: У мережі відреагували на ідею Зеленського щодо скасування комуналки для пенсіонерів

Користувачі Facebook скептично поставилися до комунальної ініціативи президента.

Президент України Володимир Зеленський шукає можливість для скасування комунальних платежів для малозабезпечених пенсіонерів у віці понад 70 років. Про це він заявив у відеоінтерв'ю, опублікованому на YouTube-каналі "Зе! Президент", передають Патріоти України.

"Є ідея. Зараз дуже складно про неї говорити, але я думаю, що ідея дуже креативна. Зараз шукають хлопці наші економічну модель, як коли людина, якій за 70 років, яка вже не може працювати, вона вже досить працювала на країну по 40, по 50 років, як тій людині не платити комуналку", - сказав Зеленський.

За його словами, тарифи на комунальні послуги в Україні вже знизилися на 12%. Цього, за його словами, мало, але "це тільки перший крок". Разом з тим Зеленський визнав, що різке зниження тарифів без підвищення доходів бюджету призведе до утворення в бюджеті дірки. Користувачі Facebook скептично поставилися до комунальної ініціативи президента.


Хіти тижня. "Рожденный ползать...": Росіяни вкрали конструкцію свого нового БПЛА в американців

четвер, 22 серпень 2019, 17:30

У серпні міноборони Росії повідомило про перший політ важкого ударно-розвідувального безпілотного літального апарату (БПЛА) С-70 «Охотнік» («Мисливець»). Проте американські фахівці одразу побачили запозичення конструкції в малопомітного ударного літака...

Викрив корупцію - отримай 10% від награбованого: Стало відомо, як можна офіційно заробити на хабарниках

четвер, 22 серпень 2019, 16:28

В Офісі президента заявили про підготовку законопроектів, в яких передбачений не лише захист для викривачів корупції, а й виплата їм винагороди в межах 10% від суми відшкодованих державі збитків або розміру неправомірної вигоди, повідомляють Патріоти У...