
Азербайджан і компанія Vitol домовилися про транспортування близько 1 мільйона тонн туркменської нафти в рік по трубопроводу Баку - Тбілісі - Джейхан. Реалізація угоди почнеться з початку жовтня поточного року і завдасть економічних збитків Росії. Про це повідомляє інформаційне агентство "Інтерфакс-Азербайджан", зазначаючи різке падіння завантаження російського маршруту через Новоросійськ, передають Патріоти України.
У повідомленні азербайджанських журналістів вказано, що раніше туркменську нафту постачали через територію РФ до Новоросійська, проте тепер обсяги перевалки "чорного золота" впадуть в два рази. Коментуючи інформацію, відомий український експерт Олександр Коваленко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook пише, що вже незабаром буде реакція Москви, яка завжди болісно сприймає утиски на сировинному ринку.
"Туркменістан з жовтня 2021 року почне поставки по нафтопроводу Баку - Тбілісі - Джейхан обсягом 1 млн. тонн нафти на рік. У свою чергу російський порт в Новоросійську позбудеться майже половини завантаження туркменською нафтою. Росія завжди болісно сприймає утисків на сировинному ринку, а тому реакція на такий фінт Туркменістану, впевнений, не змусить себе довго чекати", - зазначив експерт. У соціальних мережах публікують фотографію, на якій показана карта регіону і новий маршрут транспортування нафти.

В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...