Скрепи чекають серйозні збитки: Азербайджан погодив транспортування туркменської нафти в обхід РФ

Тепер обсяги транспортування нафти по російському маршруту можуть скоротитися в два рази.

Азербайджан і компанія Vitol домовилися про транспортування близько 1 мільйона тонн туркменської нафти в рік по трубопроводу Баку - Тбілісі - Джейхан. Реалізація угоди почнеться з початку жовтня поточного року і завдасть економічних збитків Росії. Про це повідомляє інформаційне агентство "Інтерфакс-Азербайджан", зазначаючи різке падіння завантаження російського маршруту через Новоросійськ, передають Патріоти України.

У повідомленні азербайджанських журналістів вказано, що раніше туркменську нафту постачали через територію РФ до Новоросійська, проте тепер обсяги перевалки "чорного золота" впадуть в два рази. Коментуючи інформацію, відомий український експерт Олександр Коваленко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook пише, що вже незабаром буде реакція Москви, яка завжди болісно сприймає утиски на сировинному ринку.

"Туркменістан з жовтня 2021 року почне поставки по нафтопроводу Баку - Тбілісі - Джейхан обсягом 1 млн. тонн нафти на рік. У свою чергу російський порт в Новоросійську позбудеться майже половини завантаження туркменською нафтою. Росія завжди болісно сприймає утисків на сировинному ринку, а тому реакція на такий фінт Туркменістану, впевнений, не змусить себе довго чекати", - зазначив експерт. У соціальних мережах публікують фотографію, на якій показана карта регіону і новий маршрут транспортування нафти.

"Северный поток-2 в опасности!": У Москві "кіпіш" через ймовірний вхід "зелених" у нову владну коаліцію Німеччини

понеділок, 27 вересень 2021, 20:58

«Если с зелёными никто не вступит в союз, то проблема отпадёт сама собой. Первую роль в новом правительстве будет играть блок ХДС/СС или СДПГ. Не исключен и вариант, при котором они объединятся, благодаря чему социал-демократы получат больше мест в каб...

Гривня прогинається до долара та євро: Нацбанк оприлюднив курс валют на 28 вересня

понеділок, 27 вересень 2021, 20:10

Нагадуємо, 27 вересня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 26,71 – 26,73 гривні, а на закритті міжбанку встановилися на рівні 26,60 – 26,62 гривні.