Скрепам дадуть по пиці: Австрія збирається розірвати контракт на постачання газу з Росії

Австрія прагне розірвати багаторічний контракт між австрійською енергетичною компанією OMV та російським "Газпромом" на постачання газу до країни. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

На фоні високих цін на імпорт та політичних наслідків від співпраці з РФ, влада Австрії розглядає питання більш рішучих дій щодо зменшення частки російського газу в імпорті країни. При цьому, частка Росії в газовому імпорті Австрії в грудні 2023 року зросла до рекордних 98%.

«Ринок та енергетичні компанії, які є його частиною, недостатньо виконують свій обов'язок щодо зменшення залежності від російського газу, диверсифікація нашого газового імпорту просувається надто повільно», – повідомила міністерка енергетики Леонор Гевесслер.

Гевесслер додала, що її міністерство доручило економічному аналітичному центру Wifo підготувати до літа дослідження щодо економічних наслідків розірвання контракту та небезпеку збереження залежності від російського газу. Міністерство енергетики також планує зобов'язати компанії, що продають газ в Австрії, вжити конкретних заходів для зменшення частки російського газу в їхньому балансі.

У банкоматах стоять обмеження на видачу готівки: Українцям розповіли, скільки грошей можна зняти

четвер, 29 лютий 2024, 17:47

Українці можуть знімати зі своїх рахунків чималі суми через банкомати – проте не безмежні і далеко не завжди. Річ у тім, що після початку повномасштабної війни на зняття готівки було встановлено ліміти – щоб уникнути виникнення її дефіциту, передають П...

"Ми не будемо цапами-відбувайлами": Через протести фермерів Кулеба звернувся до влади в ЄС із жорсткою заявою

четвер, 29 лютий 2024, 10:37

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звернувся до урядів європейських країн. Він закликав їх розпочати діалог зі своїми фермерами, а не звинувачувати в усіх проблемах Україну, яка не згодна бути "цапом-відбувайлом", передають Патріоти Україн...