Скрепам наказано терпіти та не роптати: "Газпром" рятуватиметься від банкрутства за рахунок росіян

Через світову кон'юнктуру кишенькова компанія Путіна наразі змушена продавати сировину за кордон дешевше собівартості.

Начальник управління департаменту "Газпрому" Олексій Андрєєв повідомив неприємну для росіян новину про зростання тарифів на газ, а слідом за ним, ймовірно, подорожчає опалення, передають Патріоти України.

Рішення про індексацію цін на газ в Росії вже прийнято, зараз воно знаходиться в стадії оформлення. У квітні доходи Росії від експорту нафти і газу різко впали. За даними Федеральної митної служби, виручка російських компаній від продажу за кордон сирої нафти за цей місяць склала $ 4,446 млрд, що майже на 40% менше результату березня-2020.

Більш того, вперше в історії "Газпрому" в I кварталі 2020 року компанія почала працювати в збиток. За приблизними підрахунками "Інтерфаксу", мова йде про 306 млрд рублів (виручка скоротилася на 45%). Зараз добові поставки російської нафти не перевищують 1,67 мільйона рублів за барель, що в кілька разів нижче показників за червень 2020 року. Така цифра останній раз спостерігалася 18 років тому. Також з презентації, опублікованої на сайті компанії, можна зробити висновок, що за рік ціна російського газу впала більш ніж на 37%. Головними викликами для концерну стали аномально тепла зима і переповненість європейських сховищ. Пізніше пандемія коронавірусної інфекції внесла свої корективи в роботу і тарифи на паливному ринку Заходу. А перехід Європи на скраплений природний газ ще раз зіграв на обвалення цін.

Хіти тижня. У мережі показали, як "Укравтодор" перевіряє якість нового дорожнього покриття (фото)

середа, 5 серпень 2020, 1:00

В процесі перевірки здійснювалось вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Зазначається, що у планах на 2020 рік – завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км. Загалом на автомобіль...

Китай бере штурмом український ринок авто

вівторок, 4 серпень 2020, 23:45

З початку 2020-го українці придбали і зареєстрували понад 1,3 тис. нових легковиків з Піднебесної. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року частка китайских машин в Україні цьогоріч більша на 20%, повідомляє "Укравтопром", передають Патріоти У...