"Скрепні туристи" так і повалять? Тегеран має намір запустити російську платіжну систему "Мир" в Ірані

Іран дозволить використовувати російські картки "Мир" на своїй території в рамках запровадження відповідної платіжної системи з боку Тегерану. Про такі плани в інтерв'ю російським ЗМІ повідомив заступник міністра туризму, культурної спадщини та ремесел Ірану Алі Асгар Шалбафіан, передають Патріоти України.

Його головні тези щодо цього питання публікує "Це AMES". "Центральні банки Росії та Ірану вже працюють над цим проєктом. Ми сподіваємося, що скоро буде результат", - зазначив він.

Також чиновник анонсував посилення співпраці з РФ у сфері безвізу вже цієї весни. За його словами, країни запустять авіарейси з Санкт-Петербургом і Казанню.

Окрім цього, Тегеран висловив готовність скасувати візи для індивідуальних туристів з Росії. Проте для остаточного рішення щодо цього питання потрібен час, зазначив Алі Асгар Шалбафіан.

У Нацбанку анонсували скасування фіксованого курсу долара: Що це означає і якими будуть наслідки для українців

неділя, 26 березень 2023, 21:30

Україна рухається до скасування фіксованого курсу долара. Він знову буде плаваючим, проте для цього в країні мають скластися певні економічні умови. Тому наразі можна говорити, що фіксований курс долара обов'язково скасують, проте назвати точної дати, ...

В Україні відкрилися вакансії для тих, хто вміє користуватись ChatGPT: Кого шукають роботодавці

неділя, 26 березень 2023, 18:05

ChatGPT за два місяці подолав планку у 2 млн користувачів. Штучний інтелект став реальною загрозою для представників багатьох спеціальностей, яких він може витіснити з ринку. Однак, поки ШІ тестується та вивчається, роботодавці все частіше шукають спів...