Скрепоносцям тепер кругом потрібна готівка: Турецькі державні банки припинили обслуговування карток російської платіжної системи "Мир"

Турецькі державні банки припинили обслуговування карток російської платіжної системи "Мир", повідомляє NTV .

Раніше управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США випустило попередження про санкції для фінансових організацій, які використовують платіжну систему "Мир".

У зв'язку з цим, побоюючись санкцій, сьогодні великі приватні банки İsbank та DenizBank оголосили про припинення обслуговування карток платіжної системи "Мир". Незабаром після цього про відмову обслуговувати російські карти повідомили і три найбільші державні банки Туреччини.

Коли Україна зможе повернутися до планових графіків відключення електрики. Експерти дали оцінки

субота, 3 грудень 2022, 1:56

Експерти вважають, що підстави очікувати на поліпшення ситуації в енергетичній системі України існують. Проте вразливим фактором є подальші дії російських агресорів. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Повернутись у графік. Коли в Україні припинять...

В Україні власників генераторів можуть оштрафувати на 500 тис. грн: Хто опиниться в зоні ризику

п’ятниця, 2 грудень 2022, 22:14

Українці, які користуються генераторами, можуть отримати штрафи, сума яких досягає 500 тис. грн. Справа в тому, що зберігати пальне для генератора без відповідної ліцензії не можна, а підприємствам узагалі потрібно оформляти спеціальні документи. Про т...