Скрепоносцям тепер кругом потрібна готівка: Турецькі державні банки припинили обслуговування карток російської платіжної системи "Мир"

Турецькі державні банки припинили обслуговування карток російської платіжної системи "Мир", повідомляє NTV .

Раніше управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США випустило попередження про санкції для фінансових організацій, які використовують платіжну систему "Мир".

У зв'язку з цим, побоюючись санкцій, сьогодні великі приватні банки İsbank та DenizBank оголосили про припинення обслуговування карток платіжної системи "Мир". Незабаром після цього про відмову обслуговувати російські карти повідомили і три найбільші державні банки Туреччини.

В Україні підскочили ціни на популярний овоч

неділя, 3 березень 2024, 17:55

В Україні зростає вартість білокачанної капусти, ціни піднялися на 26%. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit, передають Патріоти України. «Сьогодні представники оптових компаній відзначають нестачу капусти на ринку, що на тлі стабільно висок...

Нова стратегія: У Європі знайшли спосіб використання російських активів

неділя, 3 березень 2024, 17:49

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про нову європейську стратегію для оборонної промисловості. Йдеться насамперед про спільні закупівлі. Вона також підкреслила, що Євросоюз повинен розглянути можливість використання прибутку від заморожен...