Скрепи можуть тільки позаздрити: Українські фахівці у США готують до запуску ракету-носій "Антарес"

У вересні цього року «Антаресом» планують доставити вантажі на Міжнародну космічну станцію на замовлення NASA.

Українські фахівці у США згідно з графіком працюють над підготовкою до пуску ракети-носія корпорації Northrop Grumman «Антарес», інформують Патріоти України.

Як повідомили у прес-службі Апарату РНБО, у квітні ц.р. група співробітників ДП «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля» і НВП «Хартрон-Аркос» ЛТД поїхали до США для участі у роботах з підготовки до пуску ракети-носія корпорації Northrop Grumman «Антарес», якою вже у вересні цього року планують доставити вантажі на Міжнародну космічну станцію на замовлення NASA.

Після двотижневого карантину в США група у повному складі розпочала виконувати роботи за програмою. 19 червня 15 фахівців, які брали участь в електровипробуваннях першого ступеня ракети-носія «Антарес» в центрі космічних запусків на о. Уоллопс, повернулися в Україну, один залишився у США для виконання планових робіт.

На початку липня до США прилетіли ще двоє українських фахівців, і найближчим часом у Сполучених Штатах очікують на прибуття ще трьох спеціалістів з системи контролю заправки. Організація перельоту українських фахівців, зокрема у частині ухвалення рішень щодо надання необхідних дозволів на виліт, стала можливою завдяки зокрема підтримці та міжвідомчій координації спільних дій з боку Ради національної безпеки і оборони України.

Стрибок у третє тисячоліття: ЄС оприлюднив остаточну версію своєї водневої стратегії

четвер, 13 серпень 2020, 20:59

Помітна роль в модернізованій енергетиці відводиться і Україні. Проте, як зазначається в документі, в короткостроковій і середньостроковій перспективі буде необхідно виробництво «синього» водню (low-carbon hydrogen), який є продуктом переробки звичних ...

Інвестиції як визнання: Шведи дорого купили українську студію, що створила серію ігор Metro

четвер, 13 серпень 2020, 19:26

Шведська компанія Embracer Group, куди входять THQ Nordic, Deep Silver і Saber Interactive, придбала українську студію 4A Games, яка створила серію ігор Metro, повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний реліз компанії. . За 36 мільйонів д...