
Росія не зможе самостійно добудувати "Північний потік-2". Його будівництво затягнеться на тривалий час через відсутність технологій і тиску американських санкцій. Про це на Мюнхенській конференції з безпеки заявив міністр енергетики США Ден Бруйетт, передають Патріоти України.
Відповідаючи на питання про можливість завершення проекту "Північний потік-2", Бруйетт прямо заявив: "Вони не зможуть". Крім того, він спростував запевнення президента РФ Володимира Путіна в тому, що газопровід завершать за кілька місяців.
"Це буде дуже довга затримка, бо у Росії немає цієї технології", – пояснив він. При цьому Бруйєтт підкреслив, що чутки про те, що американські санкції можуть викликати лише незначну затримку будівництва не відповідають дійсності.
У свою чергу глава прес-служби корпорації "Газпром" Сергій Купріянов відповів на слова американського міністра, заявивши: "Ніколи не кажи ніколи".
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...