Скрепи неспроможні: Росія не зможе добудувати "Північний потік-2", - США

Ден Бруйетт

Росія не зможе самостійно добудувати "Північний потік-2". Його будівництво затягнеться на тривалий час через відсутність технологій і тиску американських санкцій. Про це на Мюнхенській конференції з безпеки заявив міністр енергетики США Ден Бруйетт, передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання про можливість завершення проекту "Північний потік-2", Бруйетт прямо заявив: "Вони не зможуть". Крім того, він спростував запевнення президента РФ Володимира Путіна в тому, що газопровід завершать за кілька місяців.

"Це буде дуже довга затримка, бо у Росії немає цієї технології", – пояснив він. При цьому Бруйєтт підкреслив, що чутки про те, що американські санкції можуть викликати лише незначну затримку будівництва не відповідають дійсності.

У свою чергу глава прес-служби корпорації "Газпром" Сергій Купріянов відповів на слова американського міністра, заявивши: "Ніколи не кажи ніколи".

Хіти тижня. Путін вирішив воювати з Саудівською Аравією до кінця: У Bloomberg дали цікавий прогноз

понеділок, 6 квітень 2020, 18:00

Президент Росії Володимир Путін не має наміру першим йти на мирову з Саудівською Аравією, яка ступила на стежку "нафтової війни" після розвалу угоди ОПЕК+. Про це повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на джерела, ознайомлені з позицією Кремля, п...

Хіти тижня. "Все пропало!": Росія починає розпродаж резервів золота і дорогоцінних каменів

понеділок, 6 квітень 2020, 17:30

Держдума вже дала добро... Уряд РФ може отримати право в 2020 році збільшити суму реалізації дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння з Державного фонду в порівнянні із закладеною в бюджет без внесення поправок в закон про бюджет. Такі норми містят...