
Росія не зможе самостійно добудувати "Північний потік-2". Його будівництво затягнеться на тривалий час через відсутність технологій і тиску американських санкцій. Про це на Мюнхенській конференції з безпеки заявив міністр енергетики США Ден Бруйетт, передають Патріоти України.
Відповідаючи на питання про можливість завершення проекту "Північний потік-2", Бруйетт прямо заявив: "Вони не зможуть". Крім того, він спростував запевнення президента РФ Володимира Путіна в тому, що газопровід завершать за кілька місяців.
"Це буде дуже довга затримка, бо у Росії немає цієї технології", – пояснив він. При цьому Бруйєтт підкреслив, що чутки про те, що американські санкції можуть викликати лише незначну затримку будівництва не відповідають дійсності.
У свою чергу глава прес-служби корпорації "Газпром" Сергій Купріянов відповів на слова американського міністра, заявивши: "Ніколи не кажи ніколи".
На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України. Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району зак...