
Росія не зможе самостійно добудувати "Північний потік-2". Його будівництво затягнеться на тривалий час через відсутність технологій і тиску американських санкцій. Про це на Мюнхенській конференції з безпеки заявив міністр енергетики США Ден Бруйетт, передають Патріоти України.
Відповідаючи на питання про можливість завершення проекту "Північний потік-2", Бруйетт прямо заявив: "Вони не зможуть". Крім того, він спростував запевнення президента РФ Володимира Путіна в тому, що газопровід завершать за кілька місяців.
"Це буде дуже довга затримка, бо у Росії немає цієї технології", – пояснив він. При цьому Бруйєтт підкреслив, що чутки про те, що американські санкції можуть викликати лише незначну затримку будівництва не відповідають дійсності.
У свою чергу глава прес-служби корпорації "Газпром" Сергій Купріянов відповів на слова американського міністра, заявивши: "Ніколи не кажи ніколи".
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...