Скрепи покладають великі надії на "Північний потік-2": "Газпром" зменшує транзит через Україну

Газотранспортна система (ГТС) України готова надати «Газпрому» додаткові потужності для транзиту газу в Європу на тлі дефіциту, що виник. Однак російська корпорація відмовляється від цієї можливості заради швидкого запуску «Північного потоку-2». Про це сказав в інтерв’ю виданню Forbs генеральний директор компанії «Оператор ГТС України» Сергій Макогон, передають Патріоти України.

«Ми готові надати додаткові потужності для транспортування в зв’язку з дефіцитом газу в Європі. Але "Газпром" не використовує цю можливість», — сказав Макогон.

За його словами, таким чином російська корпорація має на меті якомога швидше ввести в експлуатацію «Північний потік - 2».

Можуть бути небезпечні: Міноборони Литви закликало не купувати китайські смартфони і викинути вже куплені

середа, 22 вересень 2021, 14:22

Міністерство оборони Литви рекомендувало споживачам уникати купівлі китайських мобільних телефонів та позбавитися тих, що були куплені раніше, передають Патріоти України. Національний центр кібербезпеки Міністерства оборони оприлюднив доповідь, в якій...

"Ета успєх!": У Зеленського прозвітували про надходження в держбюджет від амністії незадекларованих накопичень

вівторок, 21 вересень 2021, 22:37

Якщо так піде і далі реформа Гетманцева принесе за рік державі мільйонів 25, і цими коштами "слуга" сподівався позатикати діри в держбюджеті України. На сьогодні у рамках "податкової амністії" вже подано понад 30 мільйонів гривень активів на декларуван...