Скрепи позеленіють від заздрощів: Ракета Vega з українським двигуном вивела на орбіту понад 50 супутників (відео)

Ракета-носій вивела на сонячно-синхронну орбіту 53 мікро – і наносупутників.

У ніч на четвер з космодрому Куру у Французькій Гвіані стартувала ракета-носій легкого класу Vega. Блок маршового двигуна виготовило ДП “ВО Південний машинобудівний завод”. Про це повідомляє КБ”Південне”, передають Патріоти України.

Ракета-носій вивела на сонячно-синхронну орбіту 53 мікро – і наносупутників: 7 мікросупутників вагою від 15 кг до 150 кг і 46 кубсатів.

“Ці космічні апарати, які належать 21 організації з 13 країн, призначені для обслуговування різних програм, включаючи спостереження за Землею, телекомунікації, науку, технології та освіту”, – зазначили в КБ “Південне”.

Повідомляється, що блок маршового двигуна (БМД) РД-843, який використовується у складі рідинної рушійної установки 4-го ступеня РН Vega, розробило ДП “КБ “Південне” та серійно виготовляє ДП “ВО Південний машинобудівний завод”.

Якою буде нова Tesla: Маск розповів про майбутнє авто для Європи

середа, 25 листопад 2020, 22:52

Швидше за все, це буде щось компактне. "Я думаю, там багато талантів, талановитих дизайнерів та інженерів з Європи. І багато хто з кращих хочуть працювати там, де вони зможуть робити щось оригінальне. Вони не хочуть просто створювати європейські версії...

Хіти тижня. На українців чекає новий курс долара: Експерти спрогнозували, що буде з гривнею і як вплине локдаун

середа, 25 листопад 2020, 20:30

В Україні до кінця листопада на курс долара впливатимуть новини про можливий повний локдаун, пауза у співпраці з МВФ і повернення ПДВ експортерам. Думки аналітиків про те, як і чому зміниться вартість валюти, розходяться. У середньому ж експерти прогно...