Скрепи позеленіють від заздрощів: У США завершено будівництво корабля для польоту на Місяць (фото)

Тиждень тому житловий модуль Orion був вперше з'єднаний з побудованим ESA службовим модулем.

20 липня у Космічному центрі ім. Кеннеді відбулася урочиста церемонія, присвячена 50-й річниці посадки «Аполлона-11». У заході взяли участь ряд високопоставлених чиновників, у тому числи адміністратор NASA Джим Брайденстайн і віце-президент США Майк Пенс. Вони продемонстрували публіці готовий житловий модуль корабля Orion. Його збірка нещодавно була завершена фахівцями Lockheed Martin, інформують Патріоти України.

В опублікованій на сайті Lockheed Martin заяві йдеться, що тиждень тому житловий модуль Orion був вперше з'єднаний з побудованим ESA службовим модулем. Ця операція була проведена в камері FAST (Final Assembly and System Testing), яка колись використовувалася для потреб програми Apollo.

Найближчим часом інженери приступлять до повноцінної інтеграції модулів і теплозахисного екрану Orion. У вересні корабель буде доставлений в випробувальний центр Плам-Брук, де розташована найбільша в світі вакуумна камера. Там Orion пройде серію кріогенних тестів, покликаних підтвердити його готовність витримати перебування в космічному просторі. Після завершення тестів Orion повернеться в космічний центр ім. Кеннеді. Там він буде підготовлений до інтеграції з ракетою SLS.

Завершення складання Orion є важливою віхою на шляху до реалізації місії Artemis 1. В її рамках NASA планує провести комплексні випробування як самого корабля, так і SLS. Надважкий носій повинен буде вивести Orion без екіпажу на ретроградну орбіту навколо Місяця. Корабель проведе на ній тиждень, після чого повернеться на Землю. Загальна тривалість польоту повинна скласти 25 днів.

Варто підкреслити, що поки що NASA не опублікувало оновленої дати запуску Artemis 1. Формально, місія все ще запланована на літо 2020 року. Але через затримки з виготовленням компонентів SLS з великою часткою ймовірності він зрушить на 2021 рік.

Дефолт відміняється: Україна та МВФ домовилися про нову програму на $4 000 000 000 - ОПУ

неділя, 8 грудень 2019, 7:39

Ця звістка, крім суто економічного фактору, покликана підсилити і позиції України на переговорах у Парижі в "нормандському форматі", 9 грудня. "Я запевнила президента у готовності МВФ підтримати політичний план влади для макроекономічної стабільності т...

У Європі запустили у виробництво китайського конкурента Tesla Model Y

неділя, 8 грудень 2019, 7:10

Компанія Aiways випустила перші зразки електричних кросоверів U5 для європейського ринку на своєму заводі у Китаї. Судячи з інформації, офіційний запуск на ринок Aiways U5 в Європі запланований на квітень 2020 року, передають Патріоти України з посилан...