Скрепи визнали власну "рукож*пість": Росія встановить українські двигуни на фрегати для Індії

Індія отримає фрегати проєкту 11356 в рамках угоди на суму 2,5 мільярда доларів.

Індія закупила газотурбінні двигуни в України та передала їх Росії для установки на фрегати типу «Адмирал Григорович». Про це стало відомо індійському виданню ThePrint, повідомляють Патріоти України.

Індія отримає фрегати проєкту 11356 в рамках угоди на суму 2,5 мільярда доларів. Джерела у сфері оборони та безпеки повідомили виданню, що будівництво двох фрегатів на суднобудівному заводі «Янтарь» в російському місті Калінінград йде за графіком.

Очікується, що перший з них буде переданий замовнику до кінця 2022 року. Другий планується поставити на пів року пізніше, у 2023 році. «Двигуни з України поставлені в Росію. Будівництво корабля йде відповідно до графіка, пандемія Covid-19 не зробила ніякого негативного впливу», сказало джерело, відмовившись назвати терміни. Поставка двигунів української фірми «Зоря-Машпроект» також підтверджена другим джерелом.

Раніше вже повідомляли про безстрокову заморозку Росією будівництва трьох сторожових кораблів для потреб Чорноморського флоту на суднобудівній верфі «Янтарь», саме ці кораблі і будуть реалізовані Індії.

Після окупації Криму Росією у 2014 році відносини з Україною різко погіршилися, і Москві було відмовлено в закупівлі двигунів українського виробника. «Тому Індії довелося самій закупити двигуни та передати їх Росії, для чого також був потрібний дозвіл України, отриманий у 2016 році», розповідають у виданні.

Нові кораблі будуть мати 22 нові системи, включаючи обладнання навігації, звязку, а також озброєння. У листопаді 2020 року стало відомо, що українське державне підприємство «Зоря-Машпроект» провело монтажні роботи газотурбінних агрегатів на есмінці Індії "Visakhapatnam".

З архіву ПУ. Безжально "обдирають" підлеглі Гончарука: Наркодилер відповів прем'єр-міністру України, скільки "дурі" треба продати, щоб купити квартиру, - ЗМІ

п’ятниця, 26 лютий 2021, 0:10

Працівник нелегального бізнесу обурений тим, що голова Кабміну так легковажно кидається словами. Так вірогідний злочинець відповів Гончаруку, скільки кокаїну потрібно продати, щоб купити квартиру. Про це пише український журналіст Андрій Павловський у...

Зеленський подав до Ради пакет законопроєктів про податкову амністію

четвер, 25 лютий 2021, 22:30

Президент у четвер зареєстрував законопроєкти 5153 (поправки до Податкового кодексу), 5154 (зміни до Бюджетного кодексу), 5155 (поправки до валютного законодавства), а також законопроєкт 5156 - з поправками до Кримінального кодексу та інших законів. Те...