Слідом за Туреччиною російські картки "Мир" перестали приймати ще три країни-союзниці

Банки Казахстану, В'єтнаму та Вірменії перестали працювати з російською платіжною системою "Мир". Раніше таке рішення ухвалили банки Туреччини, пишуть російські ЗМІ.

Співробітник в'єтнамського банку BIDV повідомив, що організація як і раніше обслуговує карти VISA, Mastercard, Western Union, JCB, UnionPay. Водночас платіжної системи "Мир" в переліку немає.

У Народному банку Казахстану "Халик банк" також повідомили, що більше не приймають російські карти. Це стосується терміналів і банкоматів. Разом з тим, банк в стандартному режимі все ще обслуговує карти "Мир" при оплаті покупок і послуг, пояснив кол-центрі банку.

21 вересня обслуговування карт "Мир" також призупинила Вірменія. За даними ЗМІ країни, у власників карток не виходить перевести в готівку суми в банкоматах. У Центробанку Вірменії пояснили, що комерційні кредитні організації самостійно приймуть рішення на тлі повідомлень про санкції.

Українцям можуть !заморозити" пенсії: У ПФУ розповіли, як відновити виплати і що треба знати

четвер, 2 лютий 2023, 9:30

Українським пенсіонерам можуть "заморозити" пенсії на банківській карті, якщо вони понад шість місяців не зніматимуть отримані гроші. Про це громадян попередили у Пенсійному фонді. Зазначається, що виплати можуть припинитися, якщо людина не проводить ж...

Українцям готують індексацію пенсій: Чого чекати в лютому-2023 і кому пощастить з підвищенням

четвер, 2 лютий 2023, 9:14

Розмір пенсійних виплат в Україні у лютому-2023 не зміниться. Як і в січні, мінімальна пенсія становитиме 2093 грн, а максимальна - 20 930 грн. Проте саме в лютому буде оголошено розмір березневої індексації пенсій, передають Патріоти України. Розмір з...