Слідом за Туреччиною російські картки "Мир" перестали приймати ще три країни-союзниці

Банки Казахстану, В'єтнаму та Вірменії перестали працювати з російською платіжною системою "Мир". Раніше таке рішення ухвалили банки Туреччини, пишуть російські ЗМІ.

Співробітник в'єтнамського банку BIDV повідомив, що організація як і раніше обслуговує карти VISA, Mastercard, Western Union, JCB, UnionPay. Водночас платіжної системи "Мир" в переліку немає.

У Народному банку Казахстану "Халик банк" також повідомили, що більше не приймають російські карти. Це стосується терміналів і банкоматів. Разом з тим, банк в стандартному режимі все ще обслуговує карти "Мир" при оплаті покупок і послуг, пояснив кол-центрі банку.

21 вересня обслуговування карт "Мир" також призупинила Вірменія. За даними ЗМІ країни, у власників карток не виходить перевести в готівку суми в банкоматах. У Центробанку Вірменії пояснили, що комерційні кредитні організації самостійно приймуть рішення на тлі повідомлень про санкції.

Клієнти Monobank почали втрачати крупні суми та накопичувати борги через одну непомітну операцію

четвер, 8 червень 2023, 18:37

У Monobank є функція, через яку клієнти можуть опинитися в боргах, і самі того не помітити. Про свій особистий досвід розповів один із користувачів українського банку.Стало відомо, що Monobank може без дозволу клієнта і за фактом без його повідомлення ...

В Україні склалася катастрофічна ситуація з демографією: Скільки пенсіонерів утримує кожен працівник

четвер, 8 червень 2023, 16:54

Станом на травень 2023 року кількість українців можна було оцінити у 29 млн осіб. З них тільки від 9,1 до 9,5 млн осіб були працевлаштовані, а якщо відняти співробітників бюджетної сфери, то й того менше – залишається 6-7 млн людей, які працюють та пла...