Слідом за Туреччиною російські картки "Мир" перестали приймати ще три країни-союзниці

Банки Казахстану, В'єтнаму та Вірменії перестали працювати з російською платіжною системою "Мир". Раніше таке рішення ухвалили банки Туреччини, пишуть російські ЗМІ.

Співробітник в'єтнамського банку BIDV повідомив, що організація як і раніше обслуговує карти VISA, Mastercard, Western Union, JCB, UnionPay. Водночас платіжної системи "Мир" в переліку немає.

У Народному банку Казахстану "Халик банк" також повідомили, що більше не приймають російські карти. Це стосується терміналів і банкоматів. Разом з тим, банк в стандартному режимі все ще обслуговує карти "Мир" при оплаті покупок і послуг, пояснив кол-центрі банку.

21 вересня обслуговування карт "Мир" також призупинила Вірменія. За даними ЗМІ країни, у власників карток не виходить перевести в готівку суми в банкоматах. У Центробанку Вірменії пояснили, що комерційні кредитні організації самостійно приймуть рішення на тлі повідомлень про санкції.

ЄБРР погіршив прогноз щодо економіки України на 2023 рік

середа, 28 вересень 2022, 11:40

Відновлення економіки України буде повільнішим, ніж прогнозувалося раніше. Цьогоріч економіка України скоротиться майже на третину. Такий прогноз у середу, 28 вересня, оприлюднив Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). При цьому прогноз на ...

Українцям у кількох регіонах безкоштовно роздадуть дрова на зиму: Хто може розраховувати

середа, 28 вересень 2022, 11:25

Українці, які мешкають на територіях, що прилягають до зон проведення бойових дій, зможуть безкоштовно отримати дрова для опалення взимку. Йдеться про райони Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської т...