Слово за АМКУ: Китайські компанії вже купили акції "Мотор Січ"

Відповідну заяву зробив директор із зв'язків з громадськістю ВАТ "Мотор Січ" Анатолій Малиш.

Китайські Skyrizon і Xinwei Group вже подали на узгодження в Антимонопольний комітет України (АМКУ) угоду з купівлі понад 50% акцій заводу "Мотор Січ", передають Патріоти України.

Директор із зв'язків з громадськістю ВАТ "Мотор Січ" Анатолій Малиш заявив, що китайські компанії вже купили акції заводу і тепер - "рішення за АМКУ". "Коли воно буде - ми не знаємо", - зазначив Малиш.

Малиш не підтвердив інформацію видання The Wall Street Journal про можливий продаж заводу китайській компанії "Beijing Skyrizon Aviation". Раніше WSJ із посиланням на джерела в адміністрації повідомила, що США намагаються перешкодити покупці китайською компанією українського заводу "Мотор Січ".

Джерело: Громадське.ua

Поспішайте купувати: Долар опустився ще більше - свіжий курс валют

середа, 23 жовтень 2019, 8:57

В Україні курс долара в середу, 23 жовтня, опустився на 9 копійок, передають Патріоти України. Зокрема, середній курс гривні до американської валюти в продажу був встановлений на рівні 25,01 грн/$, свідчать дані банківських установ. Водночас середній к...

Китайська експансія: Як фермери з КНР освоюють російський Далекий Східт (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 7:10

Незважаючи на російсько-китайське зближення останніх років, жителі Далекого Сходу як і раніше називають стратегію КНР щодо сусідніх територій "експансією". Щоб оцінити реальні масштаби китайського присутності на Росії, кореспонденти Бі-бі-сі проаналізу...