Сльози скреп: Доходи "Газпрому" різко впали

Доходи російського газового монополіста обвалилися відразу на 38%.

У РФ доходи газового монополіста "Газпрому" від експорту газу після другого кварталу обвалилися відразу на 38% і склали 8,7 млрд доларів. Значне падіння зафіксовано (майже на 40%) в порівнянні з першим кварталом. Про це повідомляють російські інформаційні агентства, передають Патріоти України.

Стало відомо, що в першому кварталі "Газпром" експортував блакитного палива на 14,1 мільярда доларів. У другому кварталі минулого року доходи від експорту газу були на рівні 11 млрд доларів. При цьому журналісти повідомляють, що поки не ясно, з чим саме пов'язане таке різке падіння доходів компанії.

"Роттердам мінус": Ветерани війни на Донбасі та активісти блокують вагони з російським вугіллям на Львівщині (фотофакти)

вівторок, 17 вересень 2019, 22:09

На Львівщині в місті Соснівка блокують вагони з російським вугіллям. Активісти, більшість з яких учасники АТО/ООС, влаштували цілодобове чергування біля шляхів, не дозволяючи відправити вагони на збагачувальну фабрику. Про це "Укрінформу" розповів депу...

У Ніжині представили конкурентноспроможні літаки, зроблені в Україні для МВС

вівторок, 17 вересень 2019, 21:34

Одні машини - зовсім нові, інші - випускають серійно. Нову техніку передадуть нацгвардійцям, прикордонникам та рятувальникам, зазначають Патріоти України. . У місті Ніжин Чернігівської області продемонстрували рятувальні, патрульні і розвідувальні...