Сльози скреп: Доходи "Газпрому" різко впали

Доходи російського газового монополіста обвалилися відразу на 38%.

У РФ доходи газового монополіста "Газпрому" від експорту газу після другого кварталу обвалилися відразу на 38% і склали 8,7 млрд доларів. Значне падіння зафіксовано (майже на 40%) в порівнянні з першим кварталом. Про це повідомляють російські інформаційні агентства, передають Патріоти України.

Стало відомо, що в першому кварталі "Газпром" експортував блакитного палива на 14,1 мільярда доларів. У другому кварталі минулого року доходи від експорту газу були на рівні 11 млрд доларів. При цьому журналісти повідомляють, що поки не ясно, з чим саме пов'язане таке різке падіння доходів компанії.

Хіти тижня. Туристи в шоці: Ціни на фрукти в літній сезон в анексованому Криму виявилися в рази вище, ніж у вільній Україні (фото, відео)

субота, 20 липень 2019, 17:30

При цьому з овочами ситуація дещо інша – по ряду позицій ціни відрізняються не так помітно, а цибуля в Криму навіть трохи дешевша, ніж на Херсонщині. Ціни на фрукти в літній сезон в анексованому Росією Криму виявилися в кілька разів вище, ніж на матери...

Добудовувати чи продати? У Зеленського показали зсередини багатостраждальний крейсер “Україна” (відео)

субота, 20 липень 2019, 17:24

Грізний бойовий корабель був готовий на 95%. Однак два десятки років бездіяльності на верфі, непідйомна наразі ціна проекту та надлишковість для чорноморського театру бойових дій зробили його "нелюбимим сином" держави, Міноборони та ВМСУ. Міноборони пр...