Сльози скреп: Європа відмовилася від вугілля з РФ, ринок обрушився

Зараз одна тонна вугілля з РФ з поставкою в Ризі коштує всього 47 доларів, і це є мінімальним показником з червня 2016 року.

Вартість російського вугілля в Європі різко обвалилася, досягнувши нижчих показників за останні три роки, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Зараз одна тонна вугілля з РФ з поставкою в Ризі коштує всього 47 доларів, і це є мінімальним показником з червня 2016 року. Дана ціна нижче собівартості з урахуванням поставки приблизно на 8-10 доларів. Отже, протягом останніх місяців вугільні компанії Російської Федерації працюють в збиток. У Кремлі з цього приводу відбувається справжній переполох, оскільки Росія ризикує втратити найбільший ринок для вугільного експорту.

Найбільш оптимістично налаштовані економісти вважають, що відшкодувати падіння попиту на вугілля Росії частково вдасться за рахунок продажів в країни Азії, але все одно повністю компенсувати його не вийде, причина тому - дефіцит вагонів. Серед головних причин падіння цін на російське вугілля: тепла зима в Європі, а також зростання тенденції по заміщенню кам'яного вугілля зрідженим газом.


Чи подорожчає долар перед Великоднем: Фінансовий експерт озвучив прогноз

понеділок, 22 квітень 2024, 23:53

передодні свят традиційно відбувається поступове зростання курсу долара. Про це сказав у розмові з "24 каналом" експерт Андрій Шевчишин, передають Патріоти України. Як він пояснив, перед святами, як правило, люди більше витрачають коштів на покупки а...

ЄС зробить Путіну дуже боляче: Як завдадуть економічного удару

понеділок, 22 квітень 2024, 19:54

Росія вже втратила значну частку експорту газу до Європи і тепер може залишитися без продажів скрапленого природного газу (СПГ). Це станеться, якщо Європейський Союз (ЄС) внесе відповідне обмеження до 14-го пакету санкцій проти РФ, пов'язаних із повном...