Сльози скреп: Європа відмовилася від вугілля з РФ, ринок обрушився

Зараз одна тонна вугілля з РФ з поставкою в Ризі коштує всього 47 доларів, і це є мінімальним показником з червня 2016 року.

Вартість російського вугілля в Європі різко обвалилася, досягнувши нижчих показників за останні три роки, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Зараз одна тонна вугілля з РФ з поставкою в Ризі коштує всього 47 доларів, і це є мінімальним показником з червня 2016 року. Дана ціна нижче собівартості з урахуванням поставки приблизно на 8-10 доларів. Отже, протягом останніх місяців вугільні компанії Російської Федерації працюють в збиток. У Кремлі з цього приводу відбувається справжній переполох, оскільки Росія ризикує втратити найбільший ринок для вугільного експорту.

Найбільш оптимістично налаштовані економісти вважають, що відшкодувати падіння попиту на вугілля Росії частково вдасться за рахунок продажів в країни Азії, але все одно повністю компенсувати його не вийде, причина тому - дефіцит вагонів. Серед головних причин падіння цін на російське вугілля: тепла зима в Європі, а також зростання тенденції по заміщенню кам'яного вугілля зрідженим газом.


Хіти тижня. В яку країну найбільше експортується українських карабінів та гвинтівок

п’ятниця, 19 липень 2019, 17:00

Держекспортконтроль повідомив яку кількість стрілецької зброї та легкого озброєння експортує Україна. Найбільшу кількість стрілецької зброї та легкого озброєння, серед яких зокрема гвинтівки та карабіни, протягом останніх 5 років Україна експортувала ...

Хіти тижня. Дякувати товаришу Путіну, його "комбайнерам" та "господарникам": На Донбас звалилася "кара єгипетська" (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 12:00

Так, епіцентр розмноження сарани виникло в районі через те, що штучні ставки висохли, перетворившись в болота. "Зараз вирішується, яким чином боротися з сараною, тому що територія не обстежена і не розмінована. Безпосередня близькість розташування став...