Сльози скреп: Європа відмовилася від вугілля з РФ, ринок обрушився

Зараз одна тонна вугілля з РФ з поставкою в Ризі коштує всього 47 доларів, і це є мінімальним показником з червня 2016 року.

Вартість російського вугілля в Європі різко обвалилася, досягнувши нижчих показників за останні три роки, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Зараз одна тонна вугілля з РФ з поставкою в Ризі коштує всього 47 доларів, і це є мінімальним показником з червня 2016 року. Дана ціна нижче собівартості з урахуванням поставки приблизно на 8-10 доларів. Отже, протягом останніх місяців вугільні компанії Російської Федерації працюють в збиток. У Кремлі з цього приводу відбувається справжній переполох, оскільки Росія ризикує втратити найбільший ринок для вугільного експорту.

Найбільш оптимістично налаштовані економісти вважають, що відшкодувати падіння попиту на вугілля Росії частково вдасться за рахунок продажів в країни Азії, але все одно повністю компенсувати його не вийде, причина тому - дефіцит вагонів. Серед головних причин падіння цін на російське вугілля: тепла зима в Європі, а також зростання тенденції по заміщенню кам'яного вугілля зрідженим газом.


Хіти тижня. Кому з українців очікувати підвищення виплат після індексації у жовтні

середа, 16 жовтень 2019, 19:00

Пенсіонерам та держслужбовцям варто очікувати підвищення доходів на суму близько 250 грн. В Україні очікується підвищення соціальних виплат, пенсій і заробітних плат для декількох категорій українців після індексації доходів, яка відбудеться в жовтні з...

Хіти тижня. Одного з провідних операторів мобільного зв'язку України викуплюють азербайджанці

середа, 16 жовтень 2019, 18:30

Що станеться з ціновою політикою стосовно споживачів послуг, залишається тільки гадати. Азербайджанський оператор зв’язку Bakcell подав заявку в Антимонопольний комітет України на концентрацію ПрАТ«ВФ Україна». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з п...