Сльози скреп: Коронавірус обвалив ціни на нафту, особливо - російську

Експерти припускають, що нафта продовжить своє падіння.​

Ціни на нафту в світі продовжили своє падіння, що спровоковано поширенням коронавіруса в Китаї, передають Патріоти України.

Інформаційні агентства повідомляють, що ф'ючерси Brent впали до 59,24 долара за барель, що на 2,5% нижче за рівень закриття попередньої сесії. Також серйозне падіння торкнулося і ф'ючерсів на нафту WTI, і які впали до 53,17 долара за барель. Зниження торкнулося і російської нафти Urals, яка знизилася до 57,02 долара за барель.

Раніше аналітики вже заявляли, що бояться різкого уповільнення світової економіки, це спровоковано ударом коронавіруса по Китаю. Експерти припускають, нафта продовжить своє падіння.

Japan Airlines випробувала вантажний дрон перевезенням свіжої риби (відео)

середа, 26 лютий 2020, 23:51

Максимальна відстань, яку може пролетіти безпілотник, становить близько 60 км. Japan Airlines випробувала вантажний дрон перевезенням свіжої риби. Тестування проводилося в спільному повітряному просторі в префектурі Нагасакі і було визнано успішним. Пр...

Скрепи позеленіють від заздрощів: У США з нафти навчилися робити алмази

середа, 26 лютий 2020, 23:16

Щоб синтезувати алмази, дослідницька група почала з трьох типів порошку, витягнутих з поверхні танкерів, що перевозять нафту. Геологи зі Стенфордського університету зробили алмаз з нафти. Звучить як алхімія, але за умов правильного балансу вмісту речов...