Сльози скреп: США ввели санкції проти дочірньої компанії "Роснефти"

Мінфін США ввів санкції проти компанії Rosneft Trading, дочірньої компанії російської державної корпорації "Роснефть". Відповідна інформація розміщена на сайті відомства, передають Патріоти України.

Згідно з інформацією, Rosneft Trading включена в санкційний список "за матеріальне сприяння" Венесуелі і державній нафтовій компанії PDVSA. При цьому активи Rosneft Trading в юрисдикції США будуть заблоковані, а американцям заборонено вести з нею будь-який бізнес.

Нагадаємо, в квітні 2019 року агентство Reuters повідомляло, що Венесуела отримує гроші від продажу нафти в обхід санкцій Сполучених Штатів Америки за допомогою російської держкорпорації "Роснефть". За інформацією видання, державна нафтова компанія Венесуели PDVSA передає "Роснефти" свої рахунки-фактури від продажу нафти.

Санкції не для всіх: Запорізький завод збирає російські автомобілі для українського ринку

понеділок, 19 жовтень 2020, 10:28

Запорізький автомобілебудівний завод оминає заборону на ввезення автомобілів з Росії шляхом складання напіврозібраних машин. Про це йдеться у статті на "Економічній правді", передають Патріоти України. У вересні ЗАЗ оголосив про початок виробництва авт...

Революція в авіабудуванні: "Керамічний" вертолітний двигун буде готовий до кінця 2020 року

неділя, 18 жовтень 2020, 23:12

Інноваційні газотурбінні установки вже пройшли понад 130 годин випробувань, які включали в себе як роботу двигунів в зборі, так і тести окремих компонентів і вузлів. Незважаючи на усталену думку, згідно з якою газотурбінні двигуни (ГТД) майже досягли т...