Сльози скреп: США ввели санкції проти дочірньої компанії "Роснефти"

Мінфін США ввів санкції проти компанії Rosneft Trading, дочірньої компанії російської державної корпорації "Роснефть". Відповідна інформація розміщена на сайті відомства, передають Патріоти України.

Згідно з інформацією, Rosneft Trading включена в санкційний список "за матеріальне сприяння" Венесуелі і державній нафтовій компанії PDVSA. При цьому активи Rosneft Trading в юрисдикції США будуть заблоковані, а американцям заборонено вести з нею будь-який бізнес.

Нагадаємо, в квітні 2019 року агентство Reuters повідомляло, що Венесуела отримує гроші від продажу нафти в обхід санкцій Сполучених Штатів Америки за допомогою російської держкорпорації "Роснефть". За інформацією видання, державна нафтова компанія Венесуели PDVSA передає "Роснефти" свої рахунки-фактури від продажу нафти.

З архіву ПУ. "Дні літій-іонних батарей полічено", - науковці

середа, 3 березень 2021, 23:30

Дослівно заява німців, розміщена на сайті Мюнхенського університету, звучить так: «Дні звичайних літій-іонних батарей полічені, тому що твердотільні акумулятори є чудовою альтернативою». "Хотя литий-ионные аккумуляторы сегодня используются повсеместно,...

Запрацював пенсійний калькулятор: Українці можуть швидко визначити розмір майбутньої пенсії (інструкція)

середа, 3 березень 2021, 16:26

Українці зможуть дізнатися, яку пенсію вони будуть отримувати в майбутньому. Це стало можливо, завдяки сервісу, який запустив Пенсійний фонд України. Там розмістили калькулятор, який розраховує суму виплат. Про це повідомляється на сайті ПФУ, передають...