Сонце недонадімперії котиться додолу: Економіку Росії за два роки очікує вибух "мильної бульбашки"

В середньому кожен росіянин винен банкам кілька десятків тисяч рублів.

У російській економіці дуже скоро трапиться вибух через набрані населенням кредити. Він може статися вже в 2021 році. Про це говорить міністр економічного розвитку Максим Орєшкін, повідомляють Патріоти України із посиланням на Ехо Москви.

Заборгованість росіян за кредитами зараз становить близько 8 трлн. рублів і вона зростає на 25% в рік. В середньому кожен росіянин винен банкам кілька десятків тисяч рублів, говорить Орєшкін. Тоді як середня зарплата, згідно Росстату, становить близько 30-35 тис. рублів. Спроби влізти в нові борги, щоб розрахуватися зі старими, тільки збільшують проблему. У якийсь момент люди не зможуть платити і тоді почнеться обвал, прогнозує міністр економрозвитку РФ.

"Наші оцінки: в 2021-му році проблема в будь-якому випадку вибухне. Тобто ми до 22-го її вже не дотягнемо. Давайте ми зараз нею займемося, щоб в 21-му році не бігати, як то кажуть, обпаленими з криками, щоб вже розуміти, що робити зараз, щоб в 21-му році з цією проблемою не зіткнулися в повний зріст", - сказав Орєшкін, додавши, що безболісно вийти з цієї ситуації в Росії точно вже не вийде.

За словами Орєшкіна, який послався на дані Центробанку, в четвертому кварталі 2018 року третина кредитів була видана людям, у яких платежі перевищували 60% сукупного місячного доходу.

ЄБРР погіршив прогноз щодо економіки України на 2023 рік

середа, 28 вересень 2022, 11:40

Відновлення економіки України буде повільнішим, ніж прогнозувалося раніше. Цьогоріч економіка України скоротиться майже на третину. Такий прогноз у середу, 28 вересня, оприлюднив Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). При цьому прогноз на ...

Українцям у кількох регіонах безкоштовно роздадуть дрова на зиму: Хто може розраховувати

середа, 28 вересень 2022, 11:25

Українці, які мешкають на територіях, що прилягають до зон проведення бойових дій, зможуть безкоштовно отримати дрова для опалення взимку. Йдеться про райони Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської т...