Сонце недонадімперії котиться додолу: Економіку Росії за два роки очікує вибух "мильної бульбашки"

В середньому кожен росіянин винен банкам кілька десятків тисяч рублів.

У російській економіці дуже скоро трапиться вибух через набрані населенням кредити. Він може статися вже в 2021 році. Про це говорить міністр економічного розвитку Максим Орєшкін, повідомляють Патріоти України із посиланням на Ехо Москви.

Заборгованість росіян за кредитами зараз становить близько 8 трлн. рублів і вона зростає на 25% в рік. В середньому кожен росіянин винен банкам кілька десятків тисяч рублів, говорить Орєшкін. Тоді як середня зарплата, згідно Росстату, становить близько 30-35 тис. рублів. Спроби влізти в нові борги, щоб розрахуватися зі старими, тільки збільшують проблему. У якийсь момент люди не зможуть платити і тоді почнеться обвал, прогнозує міністр економрозвитку РФ.

"Наші оцінки: в 2021-му році проблема в будь-якому випадку вибухне. Тобто ми до 22-го її вже не дотягнемо. Давайте ми зараз нею займемося, щоб в 21-му році не бігати, як то кажуть, обпаленими з криками, щоб вже розуміти, що робити зараз, щоб в 21-му році з цією проблемою не зіткнулися в повний зріст", - сказав Орєшкін, додавши, що безболісно вийти з цієї ситуації в Росії точно вже не вийде.

За словами Орєшкіна, який послався на дані Центробанку, в четвертому кварталі 2018 року третина кредитів була видана людям, у яких платежі перевищували 60% сукупного місячного доходу.

Хіти тижня. "Рожденный ползать...": Росіяни вкрали конструкцію свого нового БПЛА в американців

четвер, 22 серпень 2019, 17:30

У серпні міноборони Росії повідомило про перший політ важкого ударно-розвідувального безпілотного літального апарату (БПЛА) С-70 «Охотнік» («Мисливець»). Проте американські фахівці одразу побачили запозичення конструкції в малопомітного ударного літака...

Викрив корупцію - отримай 10% від награбованого: Стало відомо, як можна офіційно заробити на хабарниках

четвер, 22 серпень 2019, 16:28

В Офісі президента заявили про підготовку законопроектів, в яких передбачений не лише захист для викривачів корупції, а й виплата їм винагороди в межах 10% від суми відшкодованих державі збитків або розміру неправомірної вигоди, повідомляють Патріоти У...