Сонце недонадімперії котиться додолу: Економіку Росії за два роки очікує вибух "мильної бульбашки"

В середньому кожен росіянин винен банкам кілька десятків тисяч рублів.

У російській економіці дуже скоро трапиться вибух через набрані населенням кредити. Він може статися вже в 2021 році. Про це говорить міністр економічного розвитку Максим Орєшкін, повідомляють Патріоти України із посиланням на Ехо Москви.

Заборгованість росіян за кредитами зараз становить близько 8 трлн. рублів і вона зростає на 25% в рік. В середньому кожен росіянин винен банкам кілька десятків тисяч рублів, говорить Орєшкін. Тоді як середня зарплата, згідно Росстату, становить близько 30-35 тис. рублів. Спроби влізти в нові борги, щоб розрахуватися зі старими, тільки збільшують проблему. У якийсь момент люди не зможуть платити і тоді почнеться обвал, прогнозує міністр економрозвитку РФ.

"Наші оцінки: в 2021-му році проблема в будь-якому випадку вибухне. Тобто ми до 22-го її вже не дотягнемо. Давайте ми зараз нею займемося, щоб в 21-му році не бігати, як то кажуть, обпаленими з криками, щоб вже розуміти, що робити зараз, щоб в 21-му році з цією проблемою не зіткнулися в повний зріст", - сказав Орєшкін, додавши, що безболісно вийти з цієї ситуації в Росії точно вже не вийде.

За словами Орєшкіна, який послався на дані Центробанку, в четвертому кварталі 2018 року третина кредитів була видана людям, у яких платежі перевищували 60% сукупного місячного доходу.

"Жизнь налаживается": Білорусь відновила експорт нафтопродуктів

вівторок, 21 січень 2020, 23:50

Призупинення експорту нафтопродуктів з Білорусі скасовано. Про це заявив голова концерну "Белнефтехим" Андрій Рибаков, повідомляють Патріоти України з посиланням на БЕЛТА. "Це був невеликий період призупинення. Призупинення скасовано. Хоча ми поки не в...

Ресторани записуються в чергу: Українець відкрив унікальний бізнес, як у Франції (фото, відео)

вівторок, 21 січень 2020, 23:42

Фермер на Івано-Франківщині вирощує півнів-каплунів. Фермер з міста Бурштин на Івано-Франківщині Ігор Філіпенко відкрив першу в Україні ферму з розведення півнів - каплунів. Вони, на відміну від звичайних, ростуть більшими, мають солодкувате м'ясо і ду...