"Спеціальна страва від ДТЕК - "рибна юшка а-ля ТЕС": У Західному Бузі поварилось усе живе через грубе порушення норм (фото)

"Це – «гарячка» (ставок для зливання нагрітої води) ТЕС на Західному Бузі біля Добротвору сьогодні, в четвер. Сам Буг на кількасот метрів вниз від «гарячки» виглядає так само. Спеціальна страва від ДТЕК: "рибна юшка а-ля ТЕС", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Добротвірська ТЕС тупо взяла - і злила в «гарячку», а звідтам в Західний Буг водичку 41 градусу (хоча технічна норма: вода, що зливається в ріку з технічних водойм, не має бути гарячішою більш як на 3 градуси від температури води ріки; тут ця різниця – 15 градусів). Все й поварилось - взагалі все живе, що було в Західному Бузі на цьому відтинку.
Це ще як не зважати, що там сьогодні і температура повітря була майже як в Києві, 32 градуси. Тобто, вистигала юшка довго. Вбити встигла достатньо риби, раків, жаб, равликів, жуків чи хто там ще мешкав... Чи попекло лапи котрим каченятам, квакам, чаплям - поки даних нема. А ще ж рослини. І мікроорганізми (яким кольором то зацвіте по вивареному).
Але ДТЕК це навряд гребе. І навряд хтось почухається втулити ДТЕК подвійний штраф: на відтворення біорізноманіття (робота фахівців, лабораторій, виведення малька і підрощування, виведення і перенесення рослин, знезараження тощо) на відтинку Буга кілометрів так в 15-20 (бо весь ширший "апендикс" Західного Бугу попри Добропілля - це 13 км), при тому в 5-разовому обсязі. І безпосередньо штраф до держбюджету. І окремо ще – вимогу на модернізацію: будувати в озірні терміни нові генеруючі потужності, де не буде можливості завдати отакого удару по довкіллю, а тоді виводити з роботи застарілі.
Бо так би зробили в Європі. А ми що - а ми хіба бульдозери підженемо дохлу рибу закопати тут же ж попри берег. Ну і заборонимо купатись, мабуть - би люди не наковтались юшки, котра протухне вже до ночі.
Як написав один з місцевих мешканців, Олександр Лукасевич, «Перший скид відпрацьованої гарячої води, який я пам'ятаю, був році десь так в 1978, тоді вареною рибою об'їдалися чайки, від Добротвора, аж до греблі в Скоморохах». Тобто, совок був, совок і лишився".

Хіти тижня. Гроші не віддають! Monobank і "ПриватБанк" руйнують бізнес українців, але дозволяють працювати шахраям - мережа вибухнула

середа, 20 жовтень 2021, 19:00

Система фінансового моніторингу в Україні ще не налагоджена, під блокування нерідко потрапляють рахунки фізичних і юридичних осіб. Клієнти Приватбанк і монобанк втрачають доступ до своїх грошових коштів, зазнають збитків, але при цьому шахраям ніщо не ...

Готуйте кишені! Українців змусять сплатити податки з переказів на картку, які виглядатимуть підозріло

середа, 20 жовтень 2021, 16:22

Українців змусять платити податки з переказів на карту, які можуть видатися підозрілими для системи фінансового моніторингу. Причому сума відрахувань з переказу може бути дуже велика, передають Патріоти України. Багато переказів на картки фізичних осіб...