Спокуса надприбутків: Coca-Cola розпочне випуск алкоголю

Напій випустять під брендом Topo Chico.

У 2021 році Coca-Cola випустить свій перший алкогольний напій. Так, алкогольна новинка стане результатом співпраці Coca-Cola і пивного гіганта Molson Coors Beverage, передають Патріоти України з посиланням на NY Post.

Як зазначається, цей напій почнуть продавати в США, згодом він з'явиться за межами ринку Латинської Америки та Японії.

Очікується, що алкогольний напій з'явиться на ринку в другій половині 2021 року. Це буде низькокалорійний алкогольний зельтер.

"Напій випустять під брендом Topo Chico, який Coca-Cola купила ще в 2017 році. Він конкуруватиме з популярним напоєм White Claw, а також з іншими міцними зельтерами, в тому числі Anheuser Busch Inbev", - сказано в повідомленні.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Хіти тижня. США приготували нові "санкції з пекла": Журналіст пояснив, як Росію знищать фінансово

субота, 28 листопад 2020, 4:00

Після інавгурації Джо Байдена як президента США у Росії почнуться величезні проблеми. Як пише в блозі оглядач НВ Іван Яковина, відразу після початку президентства Байдена у США введуть так звані "санкції з пекла" - DAASKA (Закон про захист американсько...