Справа на $1,3 мільярда: "Ощадбанк" здобув важливу перемогу над Росією

Паризький Апеляційний суд прийняв рішення на користь українського "Ощадбанку", відхиливши прохання Російської Федерації призупинити примусове виконання рішення міжнародного арбітражу про відшкодування банку 1,3 млрд дол. збитків від окупації Автономної Республіки Крим, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу банку.

Російська Федерація у своїй заяві просила суд призупинити примусове виконання рішення арбітражу, оскільки це може завдати їй шкоди, але суддя відхилив заяву.

У березні 2014 року в результаті невизнаного світом референдуму в Автономній Республіці Крим Україна втратила півострів, оскільки Кремль включив його до складу Російської Федерації. У листопаді 2018 року Міжнародний арбітраж у Парижі прийняв безпрецедентне рішення про стягнення з РФ на користь «Ощадбанку» компенсації збитків внаслідок анексії Криму.

Українці платитимуть за газ близько 4000 на місяць, - нардеп від "Батьківщини" (відео)

субота, 18 вересень 2021, 23:52

В Україні наближається старт опалювального сезону. Люди вже готуються викладати тисячі гривень за опалення та гарячу воду. І хоча прем'єр Денис Шмигаль заявив, що тарифи не зростатимуть, та, зважаючи на подорожчання газу, це просто неможливо. Якими буд...

"Росії рано кричати "Ура!": Євродепутат заявив, що "Північний потік-2" може перетворитися на "інвестиційну руїну"

субота, 18 вересень 2021, 19:58

Євродепутат додав, що Газпром також не знайшов рішення і в питанні закачування газу третіми сторонами, що передбачено європейським законодавством. Нарешті, для запуску "СП-2" знадобиться сертифікація від влади Німеччини, проте коли її отримають - теж н...