Справа Садового: Названо суму застави, яку просять за мера Львова

Вищий антикорупційний суд обирає запобіжний захід міському голові Львова Андрію Садовому. Під час зачитування підозри прокурор попросив суд визначити запобіжний захід у вигляді застави у 50 мільйонів гривень, передають Патріоти України.

У випадку внесення застави прокурор просить суд покласти на мера Львова низку обов'язків, серед яких прибуття до слідчого та прокуора за першим викликом.

Крім того, Андрія Садового хочуть зобов'язати повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну проживання чи місця роботи, утриматися від спілкування з іншим підозрюваним у кримінальному провадженні та свідками.

Також прокурор просить суд, аби Садовий здав свій закордонний паспорт та інші документи, які дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.

Враховуючи наявні ризики від застосування більш м'якого запобіжного заходу, а також нездатність їм запобігти, просимо задовольнити наше клопотання, – сказав прокурор.

У Зеленського збираються різко підняти оподаткування фермерів та теплиці селян

четвер, 22 квітень 2021, 23:27

Завдяки цьому в уряді розраховують додатково отримати ще 3,4 млрд грн. Уряд Шмигаля розглядає законопроєкт, яким зокрема хочуть вдвічі збільшити ставку єдиного податку для платників четвертої групи – сільгоспвиробників, повідомляють Патріоти України з ...

Водіїв чекають великі неприємності: Дизпаливо в Україні скоро може стати дорожчим за бензин, - експерт

четвер, 22 квітень 2021, 16:25

"Головна причина дефіциту дизельного палива, який незабаром прогнозують в Україні, пов’язана з тим, що з ринку пішов трейдер Proton Energy, який забезпечував більшу частину постачання дизельного палива і авто газу пропан-бутан. Зараз замість них постач...