Спробували - сподобалось: Саудити хочуть більше і більше українських протитанкових ракет

Дешевші в кілька разів від американських "Джавелінів" набувають справедливу славу надійної і зручної зброї. - Принцип краще більше, ніж дорожче у цьому випадку себе виправдовує, хоча американські ПТРК третього покоління.

У травні цього року українське Державне підприємство «Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «ПРОГРЕС» продовжила постачання до Саудівської Аравії вітчизняні протитанкових комплексів та ракет до них. Відповідна інформація оприлюднена на спеціалізованому ресурсу 52wmb.com, зазначають Патріоти України.

Згідно з даними, у травні ц. р. ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» здійснило відправки до Міністерства внутрішніх справ Королівства Саудівська Аравія, через миколаївський морський порт, двох партій протитанкових керованих систем та двох партій ракет виробництва Київського державного конструкторського бюро «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

За останній місяць весни Україна відвантажила до арабської країни 40 переносних протитанкових ракетних комплексів «Скіф» калібру 130 мм з тепловізійними камерами Eye-LR-S Aselsan та 100 легких 107-мм ПТРК «Корсар» також оснащених тепловізорами.

Крім того, було відправлено 300 осколково-фугасних ракет РК-2ОФ для ПТРК «Скіф» та десять тренувальних ракет Рк-2і з інертними бойовими частинами.

Своєю чергою, для ПТРК «Корсар» відвантажено 200 осколково-фугасних ракет РК-3ОФ, 300 одиниць РК-ЗК з тандемною кумулятивною бойовою частиною та 20 тренувальних Рк-3і.

Підкорюватимемо космос з американцями: Засновник Firefly обіцяє роботу для "Південмаш"

вівторок, 10 грудень 2019, 20:25

Стартап зараз закінчує виготовлення трьох ракет. У 2020 році планується побудувати ще шість. У перспективі, каже Поляков, завод в Техасі збиратиме вісім ракет на рік. Ще один завод, який компанія Firefly будує в Маямі, плюс потужності “Південмаш” дозво...

Монополісти обкрадали українців: АМКУ оштрафував облгази Фірташа на 278 мільйонів

вівторок, 10 грудень 2019, 19:45

Антимонопольний комітет також зобов'язав облгази здійснити перерахунок за минулий рік. Антимонопольний комітет оштрафував 16 облгазів группи РГК Дмитра Фірташа на 278 мільйонів гривень за неправомірні донарахування побутовим споживачам об'ємів використ...