США тільки на 19-му місці: Де в світі найкраща і найгірша пенсійна система

За результатами глобального дослідження, названі країни світу із самими провальними і найкращими пенсійними системами. Про це свідчить глобальний звіт Mercer CFA Institute, передають Патріоти України.

Так, на перше місце потрапила Ісландія. Країна має відмінне управління і велику грошову допомогу пенсіонерам, разом з більш ніж хорошою державною пенсією.

На другому місці Нідерланди, а на третьому - Данія. Обидві країни останні 10 років тримали перші місця до цього року.

11 країн, включаючи Індію і Корею, впали в рейтингу, тому що зараз борються з економічними наслідками, викликані пандемією коронавірусу.

У трійці найгірших виявилися Таїланд, Аргентина і Філіппіни. Пенсійні системи цих країн мають багато серйозних помилок і недоліків, які вимагають усунення.

Найбільше поліпшення показників в порівнянні з минулим роком, в результаті значної пенсійної реформи, показали Китай і Велика Британія - 9 і 28 місця відповідно.

Одні зі світових лідерів - США, виявилися на 19 місці. Це пов'язано з тим, що їм ще потрібно підняти мінімальні виплати для пенсіонерів з низьким доходом.

Постраждали пересічні громадяни США: Що купував Коломойський на відмиті в "ПриватБанку" гроші

неділя, 28 листопад 2021, 23:00

Український олігарх Ігор Коломойський за "відмиті" в Deutsche Bank та "ПриватБанку" гроші купував сталеливарні заводи та нерухомість у США. Після того, як заводи фактично перейшли у власність Коломойського, умови праці на них значно погіршилися та поча...

Хіти тижня. Forbes дізнався про головного підрядника "Великого будівництва", котрий перебирає на себе все більше "дорожнього пирога"

неділя, 28 листопад 2021, 19:00

Компанія Автомагістраль-Південь стала головним дорожнім підрядником програми "Велике будівництво". Офіційно вона належить одеситам Валерію Короткову (61%) та Олегу Наливанному, разом з тим, на думку учасників ринку, контролює її інший бізнесмен – Олекс...