США тільки на 19-му місці: Де в світі найкраща і найгірша пенсійна система

За результатами глобального дослідження, названі країни світу із самими провальними і найкращими пенсійними системами. Про це свідчить глобальний звіт Mercer CFA Institute, передають Патріоти України.

Так, на перше місце потрапила Ісландія. Країна має відмінне управління і велику грошову допомогу пенсіонерам, разом з більш ніж хорошою державною пенсією.

На другому місці Нідерланди, а на третьому - Данія. Обидві країни останні 10 років тримали перші місця до цього року.

11 країн, включаючи Індію і Корею, впали в рейтингу, тому що зараз борються з економічними наслідками, викликані пандемією коронавірусу.

У трійці найгірших виявилися Таїланд, Аргентина і Філіппіни. Пенсійні системи цих країн мають багато серйозних помилок і недоліків, які вимагають усунення.

Найбільше поліпшення показників в порівнянні з минулим роком, в результаті значної пенсійної реформи, показали Китай і Велика Британія - 9 і 28 місця відповідно.

Одні зі світових лідерів - США, виявилися на 19 місці. Це пов'язано з тим, що їм ще потрібно підняти мінімальні виплати для пенсіонерів з низьким доходом.

Випускатимуть китайські... "Москвичі": у РФ намагаються відновити автопром

четвер, 19 травень 2022, 20:48

На виробничих потужностях заводу Renault, який призупинив роботу в Росії наприкінці березня на тлі санкцій та війни в Україні, може бути організовано виробництво китайських автомобілів під брендом “Москвич”. Про це повідомляє агентство Reuters з посила...

Грошову допомогу можна отримати без статусу внутрішньо переміщеної особи: Коли та як подати заяву на виплати

четвер, 19 травень 2022, 18:44

Кабмін розширив список осіб, які можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій. Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна, передають Патріоти України. За її словами, виплати зможуть отримати мешканці територій, окупов...