США тільки на 19-му місці: Де в світі найкраща і найгірша пенсійна система

За результатами глобального дослідження, названі країни світу із самими провальними і найкращими пенсійними системами. Про це свідчить глобальний звіт Mercer CFA Institute, передають Патріоти України.

Так, на перше місце потрапила Ісландія. Країна має відмінне управління і велику грошову допомогу пенсіонерам, разом з більш ніж хорошою державною пенсією.

На другому місці Нідерланди, а на третьому - Данія. Обидві країни останні 10 років тримали перші місця до цього року.

11 країн, включаючи Індію і Корею, впали в рейтингу, тому що зараз борються з економічними наслідками, викликані пандемією коронавірусу.

У трійці найгірших виявилися Таїланд, Аргентина і Філіппіни. Пенсійні системи цих країн мають багато серйозних помилок і недоліків, які вимагають усунення.

Найбільше поліпшення показників в порівнянні з минулим роком, в результаті значної пенсійної реформи, показали Китай і Велика Британія - 9 і 28 місця відповідно.

Одні зі світових лідерів - США, виявилися на 19 місці. Це пов'язано з тим, що їм ще потрібно підняти мінімальні виплати для пенсіонерів з низьким доходом.

Добити режим Путіна: Набуло чинності ембарго Євросоюзу на постачання російської нафти

понеділок, 5 грудень 2022, 0:30

5 грудня офіційно набуває чинності рішення про ембарго на постачання російської нафти у країни Європейського союзу. Також з цього дня починає працювати стеля цін на російську сировину, яку запровадили Євросоюз, G7 та Австралія. Про це повідомляє офіцій...

НБУ підвищить офіційний курс долара до 40 грн: Українцям повідомили, коли це станеться

неділя, 4 грудень 2022, 23:55

До кінця 2022 року офіційний курс долара в Україні залишиться 36,6 гривні. Проте наступного року НБУ його, ймовірно, підвищить до 40 доларів. Швидше за все, це відбудеться ближче до закінчення 2023 року. Такий прогноз щодо курсу долара дала інвесткомпа...