
США хочуть демілітаризувати Росію, але роблять це поступово - для початку за допомогою санкції. Адже вони вже почали знищувати російську економіку. Таку думку висловив експерт з питань управління репутацією Борис Тизенгаузен в ефірі 24 каналу, передають Патріоти України.
Він запевняє, що весь цивілізований світ вже немає ілюзій про те, чи можна домовлятися у Путіним. США взяли курс на своєрідну демілітаризацію Росії способом знищити для початку її економіку, – наголосив Тизенгаузен.
Експерт заявив, що санкції з Росії знімуться лише після якогось світового погодження. "Але Росія може знову використає цей проміжок часу для нової мілітаризації. Історія нас це навчила, адже були війни в Чечні, Грузії, Україні", – додав він.
За його словами, Росія ніколи не зупиниться на тому, що за допомогою армії диктувати світу свої умови. Тому санкції з Росії було б правильно знімати взамін на її роззброєння та ліквідації ядерного потенціалу. Хоча Росія навряд на це піде. Хіба коли буде безвихідна ситуація в економіці, людям не буде що їсти і вони почнуть виходити на вулиці, – сказав Тизенгаузен.
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...