США взяли курс на демілітаризацію Росії способом знищення економіки, - експерт

США хочуть демілітаризувати Росію, але роблять це поступово - для початку за допомогою санкції. Адже вони вже почали знищувати російську економіку. Таку думку висловив експерт з питань управління репутацією Борис Тизенгаузен в ефірі 24 каналу, передають Патріоти України.

Він запевняє, що весь цивілізований світ вже немає ілюзій про те, чи можна домовлятися у Путіним. США взяли курс на своєрідну демілітаризацію Росії способом знищити для початку її економіку, – наголосив Тизенгаузен.

Чи знімуть з Росії санкції

Експерт заявив, що санкції з Росії знімуться лише після якогось світового погодження. "Але Росія може знову використає цей проміжок часу для нової мілітаризації. Історія нас це навчила, адже були війни в Чечні, Грузії, Україні", – додав він.

За його словами, Росія ніколи не зупиниться на тому, що за допомогою армії диктувати світу свої умови. Тому санкції з Росії було б правильно знімати взамін на її роззброєння та ліквідації ядерного потенціалу. Хоча Росія навряд на це піде. Хіба коли буде безвихідна ситуація в економіці, людям не буде що їсти і вони почнуть виходити на вулиці, – сказав Тизенгаузен.

Українці самі обиратимуть собі постачальника електроенергії: Названо дату, з якої почнуть діяти нові правила

середа, 8 лютий 2023, 9:45

Українці зможуть самі обирати собі постачальника електроенергії. Одним із критеріїв вибору будуть тарифи на електроенергію, які у різних постачальників будуть різними. Відповідно, споживачі обиратимуть того, у кого дешевше та вище якість обслуговуванн...

Чи варто запасатись бензином та що буде з цінами на пальне: Українцям розповіли, чого чекати

середа, 8 лютий 2023, 9:31

Дефіцит бензину та дизпалива Україні не загрожує - його завозитимуть до країни з Європи. Введені ж ЄС 5 лютого ембарго на закупівлі російських нафтопродуктів, а також гранична ціна на дизпаливо та інші нафтопродукти, не призведуть до подорожчання палив...