
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти України з посиланням на "Медузу".
Зазначається, що губернатор Омської області Віктор Хоценко повідомив, що "щоб уникнути штучного ажіотажу на заправках" паливо буде доступне для продажу тільки в бак автомобіля. Ліміт на бензин становитиме 40 літрів, а на дизельне паливо – 80 літрів. На заправках на трасах ліміт становитиме 40 літрів на бензин та 200 літрів на дизель.
Обмеження на продаж бензину для фізосіб запроваджуються і в Саратовській області – не більше 30 літрів на одну машину. Ліміт діятиме до 30 червня. Глава регіону Роман Бусаргін назвав це "вимушеним заходом з метою зниження необґрунтованого ажіотажу та можливих спекуляцій на паливному ринку".
Губернатор Іркутської області Ігор Кобзєв повідомив, що в регіоні "змушені були перейти на ручний режим роботи" і зараз "визначають обсяги палива по кожному з одержувачів індивідуально".
У Новосибірській області "для недопущення спекулятивного попиту" запроваджуються обмеження на відпуск палива на заправках. За словами губернатора Андрія Травнікова, він доручив місцевому Мінпромторгу "провести переговори з власниками мереж АЗС для вироблення протягом дня однакової позиції з цього питання".
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...