Стало відомо, яким буде курс долара у 2023 році - аналітики змінили свій прогноз

Курс долара в Україні останні два місяці залишається стабільним. До Нового року різких стрибків не прогнозується. Щодо курсу на початку 2023 року, то аналітики змінили свій нещодавній прогноз, передають Патріоти України.

Якщо раніше представники фінансової групи ICU були впевнені, що фіксований курс досягне позначки 45 грн/дол., зараз вони прогнозують вартість долара 40 грн. Також аналітики ICU прогнозують зростання зарплат в Україні та незначне підвищення тарифів на комунальні послуги у 2023 році.

В інвесткомпанії Dragon Capital вважають, що офіційний курс долара в Україні до кінця 2023 року зросте до 43 гривень. Це станеться на фоні звільнених окупованих територій українськими військовими.

Фінансовий експерт Олексій Козирєв у свою чергу спрогнозував, що Україні не вдасться повністю уникнути девальвації у 2023 році. Якщо кошти від міжнародних партнерів надходитимуть, Національний банк України зможе завершити ризиковану практику друку гривні або принаймні скоротити її обсяги. У такому разі курс долара утримуватиметься на рівні 36,57 грн/долар до 3-4 кварталу 2023 року, очікує експерт.

Уряд врахував усі ризики та заклав до держбюджету на 2023 рік курс долара на рівні 42,2 грн. Багато чиновників вважають, що до кінця 2023 року долар подорожчає до 45 грн. Але будь-які прогнози зараз дуже суб'єктивні, тому що війна вносить свої корективи.

Українцям пропонують роботу в ЄС: У яких країнах та скільки платять

субота, 28 січень 2023, 12:24

Українцям у ЄС пропонують роботу із зарплатою від 34 тис. до 72,2 тис. грн на місяць без особливих навичок. При цьому кількість вакансій значно зменшилась. Про це OBOZREVATEL розповіли аналітики EWL. Найбільше вакансій традиційно у Польщі. Польща. Робо...

Стало відомо, коли в Україні може початися дефіцит бензину - озвучено строки

субота, 28 січень 2023, 10:06

В Україні в березні-квітні може бути дефіцит пального. При цьому ситуація катастрофічною не буде. Це пов'язано з відмовою країн Європейського Союзу (ЄС) від постачання російських нафтопродуктів. У перші місяці після введення ембарго можуть бути невелик...