
Ліміти на кількість пального на українських автозаправних станціях скасують у липні.Про це заявив народний депутат Андрій Герус під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ, передають Патріоти України.
Він зазначив, що у червні на ринок зайшло понад 600 тисяч тонн нафтопродуктів з європейських ринків. З них 400 тисяч тонн – це дизель, 200 тисяч – бензин та скраплений газ.
«Таким чином, ситуація на АЗС стабілізується. У центрі та на сході країни поки маємо певний дефіцит, але на заході вже навіть черги на заправках відсутні. У липні українські автомобілісти зможуть заправлятися будь-яким обсягом. Однак, влада закликає українців відповідально споживати нафтопродукти та без особливої потреби не витрачати їх», — сказав нардеп.
Він додав, що Україна має напрацьований план поставок та логістику з різних європейських країн, тож план росії щодо створення в Україні масштабної кризи провалився.
Попри жорсткі санкції США на постачання передових мікросхем, у Китаї почався новий масштабний етап розвитку штучного інтелекту та робототехніки. Китайські розробники зуміли компенсувати дефіцит обладнання завдяки унікальній алгоритмічній ефективності, ...
У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...