
Ліміти на кількість пального на українських автозаправних станціях скасують у липні.Про це заявив народний депутат Андрій Герус під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ, передають Патріоти України.
Він зазначив, що у червні на ринок зайшло понад 600 тисяч тонн нафтопродуктів з європейських ринків. З них 400 тисяч тонн – це дизель, 200 тисяч – бензин та скраплений газ.
«Таким чином, ситуація на АЗС стабілізується. У центрі та на сході країни поки маємо певний дефіцит, але на заході вже навіть черги на заправках відсутні. У липні українські автомобілісти зможуть заправлятися будь-яким обсягом. Однак, влада закликає українців відповідально споживати нафтопродукти та без особливої потреби не витрачати їх», — сказав нардеп.
Він додав, що Україна має напрацьований план поставок та логістику з різних європейських країн, тож план росії щодо створення в Україні масштабної кризи провалився.
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...