Стало відомо, на скільки подешевшає долар до кінця лютого: Експерт зробив несподіваний прогноз

З кожним днем лютого американський долар поступово знижується у ціні. Незважаючи на те, що експерти раніше прогнозували стабільний курс валюти протягом цього місяця, деякі фінансисти зараз бачать тенденцію до здешевлення. Так, своїми фінансовими прогнозами поділився дилер департаменту глобальних ринків OTP Bank Антон Курінний, передають Патріоти України.

За словами експерта, протягом лютого американська валюта здатна впасти до показників нижче за 40 грн/долар. Одним із додаткових факторів, що впливають на формування курсу валют, Курінний називає серйозний попит на купівлю доларів під тримісячний депозит. При цьому враховується не офіційний, але близький до нього курс. Після того, як термін дії такого депозиту спливає, населення отримує свою готівку, продає її в обмінниках і заходить на "нове коло" такого ж депозиту. Це дозволяє утримувати курс.

Незважаючи на те, що середня вартість долара на початку лютого коливається від 40,10 до 40,30 грн, до кінця лютого ця планка може знизитися до рівня 39,70-39,80 грн. Антон Курінний припускає, що нижче за цю межу курс не опуститься.

Станом на 7 лютого, долар у банках та обмінниках у середньому подешевшав на 3 копійки – до 40,33 грн/дол. Відносно євро курс гривні зміцнився на 30 копійок і становить 43,40 грн/євро. Продати американську валюту в середньому можна за курсом 39,90 грн/дол., євро – 42,60 грн/євро.

Готуйтеся до удару! Українців попередили про здорожчання води одразу на 30-40% - це зачепить не всі міста

четвер, 23 березень 2023, 14:50

В Україні готуються зміни у платіжках за холодну воду. Профільна нацкомісія (НКРЕКП) вже анонсувала підвищення у два етапи, щоразу на 10%. Однак це лише середній показник по Україні – у деяких містах тариф може зрости і на 30-40%. Про це розповів голов...

Товарів на €10-12 млн: У фінському порту затримали судно з російськими добривами

четвер, 23 березень 2023, 12:53

Російське вантажне судно Swem затримали у фінському порту Котка через санкції ЄС проти Росії. Вартість товарів попередньо сягає €10-12 млн. Про це повідомили в Yle, передають Патріоти України. Російське вантажне судно Swem було затримано в порту Котка ...