Стало відомо, на скільки подешевшає долар до кінця лютого: Експерт зробив несподіваний прогноз

З кожним днем лютого американський долар поступово знижується у ціні. Незважаючи на те, що експерти раніше прогнозували стабільний курс валюти протягом цього місяця, деякі фінансисти зараз бачать тенденцію до здешевлення. Так, своїми фінансовими прогнозами поділився дилер департаменту глобальних ринків OTP Bank Антон Курінний, передають Патріоти України.

За словами експерта, протягом лютого американська валюта здатна впасти до показників нижче за 40 грн/долар. Одним із додаткових факторів, що впливають на формування курсу валют, Курінний називає серйозний попит на купівлю доларів під тримісячний депозит. При цьому враховується не офіційний, але близький до нього курс. Після того, як термін дії такого депозиту спливає, населення отримує свою готівку, продає її в обмінниках і заходить на "нове коло" такого ж депозиту. Це дозволяє утримувати курс.

Незважаючи на те, що середня вартість долара на початку лютого коливається від 40,10 до 40,30 грн, до кінця лютого ця планка може знизитися до рівня 39,70-39,80 грн. Антон Курінний припускає, що нижче за цю межу курс не опуститься.

Станом на 7 лютого, долар у банках та обмінниках у середньому подешевшав на 3 копійки – до 40,33 грн/дол. Відносно євро курс гривні зміцнився на 30 копійок і становить 43,40 грн/євро. Продати американську валюту в середньому можна за курсом 39,90 грн/дол., євро – 42,60 грн/євро.

Польська блокада не заважає експорту зерна з України: У Кабміні озвучили іншу серйозну проблему

понеділок, 4 березень 2024, 19:57

Польська блокада кордону вже не створює для України суттєвих проблем із експортом агропродукції, проти ввезення якої виступають польські фермери. 95% зерна та іншого продовольства транспортується з України через коридор у Чорному морі та дунайські порт...

Зарплати зростають чи знижуються? Стало відомо, в яких сферах українцям працювати найвигідніше

понеділок, 4 березень 2024, 19:55

В Україні зберігається загальна тенденція зростання зарплат, яка розпочалася ще 2023 року. Оплата праці населення, незважаючи на війну та виклики для економіки, продовжує збільшуватися, і середня зарплата українців, як свідчать дані Держстату, становил...