"Стане популярнішим за Грецію чи Хорватію": Зеленський назвав місто, яке має стати пріоритетним курортом України

Одеса, яка стала найдорожчим курортом України в нинішньому сезоні, в майбутньому може отримати пріоритетний курортний статус в нашій країні, а відпочинок в місті витримає конкуренцію з популярними серед українців курортами в Туреччині, Єгипті, Хорватії або Греції. Таку заяву президент Володимир Зеленський зробив під час виступу на Конгресі місцевих і регіональних влад 30 вересня, передають Патріоти України.

При цьому він підкреслив, що для цього потрібно буде реалізувати чимало інфраструктурних проектів, привівши до ладу всі фасади, центральні вулиці і набережну. "Якщо будуть прекрасні інфраструктурні проекти, всі фасади, центральні вулиці і набережна в Одесі зроблені на найвищому рівні, то, я впевнений, … гроші не будуть їхати до Єгипту або Туреччини, Хорватії, Греції — ці гроші в більшості своїй будуть залишатися в Україні. Це важливо, щоб в умовах вибору пріоритети були в Україні", — сказав глава держави.

Також він висловився за розробку державної програми розвитку Одеси, яка в т. ч. передбачатиме вирішення проблеми забезпеченості міста питною водою. Окремо президент запевнив — пріоритетність Одеси як курорту не означатиме відсутність уваги держави до інших курортів — і «в Західній Україні, і в центрі, і в Херсонській області».

Українські яблука упевнено підкорюють світ: Куди роз'їхався рекордний вражай 2021 року

вівторок, 7 грудень 2021, 6:30

Яблука стали рідким та приємним для українців виключенням з загального тренду подорожчення продуктів харчування. Україна впевнено нарощує експорт яблук в інші країни. Показники 2021 року не стали винятком та дозволяють робити позитивні прогнози. Впродо...

Щоб уникнути штрафу, можна передати армії: Митники почали полювати на власників ще одного виду "євроблях"

понеділок, 6 грудень 2021, 21:59

В Україні працівники митниці почали ловити та штрафувати власників мікроавтобусів на європейський реєстрації. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на громадську організацію "АвтоЄвроСила". Зазначимо, що цього разу йдеться про мікроавтобус...