Старі запаси вичерпалися, колишніх цін уже не буде: Українців попередили про подорожчання бензину

В Україні вичерпалися запаси бензину та дизпального, закупленого мережами АЗС ще до повернення "довоєнних" податків. Через це вже найближчим часом ціни на пальне можуть зрости додатково приблизно на 3-4 грн за літр, передають Патріоти України.

Тобто вартість А-95 може сягнути близько 51,5-52,5 грн/л найближчими тижнями. Такий прогноз озвучив гендиректор однієї із мереж Леонід Косянчук, йдеться у матеріалі OBOZREVATEL.

"Група "Приват" вже на 1 грн піднялася (підвищила ціни. – Ред.), до сьогодні трималися на старих запасах, завдяки перегляду маржі та систем лояльності, але з цим уже покінчено. Ніхто нікуди не подінеться, ціни підвищать. У нас 98% пального надходить імпортом, а податки сплачуються на кордоні", – пояснив Косянчук.

Розраховувати, що ціни знижуватимуться завдяки вигідній зовнішній кон'єктурі, вважає Косянчук, не варто. Адже причиною зростання цін є повернення з 1 липня повного розміру ПДВ (20%, до цього діяла пільгова ставка в 7%). Упродовж кількох тижнів мережі АЗС вичерпували старі запаси. А тепер змушені переглянути цінники.

З таким прогнозом погоджується і засновник Prime Group Дмитро Леушкін. "Звісно, 60 гривень поки не буде, але 55 цілком таки вже відчувається... Червневе пальне, "доподаткове", вже закінчується, а ціноутворення липня просто в іншій площині, на кілька поверхів вище лежить", – упевнений Леушкін.

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...

А ваш Порошенко!... Чуємо усі п'ять років, і два з гаком роки війни! Давайте по суті

п’ятниця, 24 травень 2024, 21:04

Всі спроби здорової дискусії задля напрацювання рятівних рішень зводяться до відповіді: "А ваш Порошенко...". “А ваш Порошенко!..» – це, мабуть, єдиний аргумент, який залишився у адептів Зе-команди, коли їм вказують на кричущі випадки невігластва, кору...