Старший "близнюк" Мосту Кличка: У Китаї відкрили один з найбільших у світі сталевих арочних мостів (фотофакт)

Загальна довжина мосту 883,2 м, а довжина основного прольоту - 531,2 м.​

У КНР офіційно введений в експлуатацію арочний міст через річку Янцзи в провінції Хубей, передають Патріоти України з посиланням а іноземні ЗМІ.

Габаритна висота мосту - перша в Азії. Також дана споруда стала найбільшим в світі прогоновим сталевим арковим мостом.

Однак це не зовсім так, оскільки в самому Китаї є два сталевих арочних моста, довжина основного прольоту яких перевищує цей показник у нового моста через Янцзи. Так, в Шанхаї в 2003 році був відкритий сталевий арочний міст Лупу через річку Хуанпу, з протяжністю основного прольоту - 550 м і загальною довжиною (без під'їзних естакад) - 750 м. Але його перевершує міст через Янцзи в Чунціні - міст Чаотяньмень має довжину ( без під'їзних естакад) 932 м, довжина головного прольоту становить - 552 м.

Новий міст у провінції Хубей є етапним проектом планування інфраструктури Трьох ущелин і великим проектом щодо забезпечення нормального життя переселенців в районі водосховища. У комплексі із завершенням будівництва інших мостів в регіоні, це також має прискорити розвиток туризму і розвиток економіки регіону.

Погана новина для росіян: ОПЕК+ планує збільшити видобуток нафти, - Bloomberg

понеділок, 22 квітень 2024, 3:25

Міжнародний валютний фонд (МВФ) розраховує, що ОПЕК та її партнери почнуть поетапне збільшення видобутку нафти з липня. Про це у неділю, 21 квітня, повідомляє Bloomberg. . Це, як вказує видання, має повернути Саудівську Аравію до лав найшвидших еконо...

Відповідатиме темпам інфляції в Україні? МВФ дав прогноз курсу долара до гривні до 2029 року

понеділок, 22 квітень 2024, 1:45

Міжнародний валютний фонд прогнозує незначну девальвацію у 2024 році. Потім курс долара до гривні поступово зростатиме.П ро це повідомляє World Economic Outlook (квітень 2024 року). Згідно з розрахунками МВФ, середньорічний курс гривні до долара станов...