Стосується кожного: Українцям назвали вагому причину для припинення виплати пенсії

Незважаючи на війну і тяжке фінансове становище в країні, українцям регулярно і в повному обсязі виплачують пенсії та інші соціальні виплати. Проте є кілька причин, які можуть призвести до припинення виплати пенсії. Зокрема це може статися через закінчення терміну дії банківської картки, передають Патріоти України.

Про що варто подбати, щоби виплата пенсії не припинялася, розповіли у ПФУ. Пенсійний фонд відповів на запитання однієї зі своїх підопічних.

"Що робити у разі закінчення терміну дії пенсійної картки?" - поцікавилася жінка.

Причому багато людей ставлять це запитання не з цікавості, а через те, що у них зараз немає можливості замінити карту на нову. Хтось опинився за кордоном, а хтось мешкає на території, де йдуть активні бойові дії.

У Пенсійному фонді відповіли жінці, що, на жаль, через закінчення терміну дії банківської картки може статися припинення виплати пенсії. Однак деякі банки у зв'язку з умовами, що створилися, продовжили своїм клієнтам термін дії карт до закінчення війни.

Тому пенсіонеру потрібно спочатку переконатись, чи не належить його банк саме до таких установ. Втім, зазвичай банки самі заздалегідь попереджають клієнтів про закінчення терміну дії картки, надсилаючи SMS-повідомлення або через інтернет-банкінг.

Загалом, якщо банк автоматично не продовжує термін дії картки, то клієнту доведеться все ж таки подбати про те, щоб замінити її на нову. А якщо ні, то банк припинить йому виплачувати пенсію на стару карту. Хоча нарахування пенсії продовжуватиметься. Просто клієнт не зможе її отримати доти, доки не поміняє картку.

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...

Платежі за газ рахуватимуть за новими правилами з жовтня: Як зміняться суми за транспортування

вівторок, 3 жовтень 2023, 1:45

В Україні з 1 жовтня за новими правилами розраховуватимуть платежі за транспортування газу. Мінімальна вартість доставки газу зменшиться, проте новація торкнеться не всіх, передають Патріоти України. Таке рішення ухвалила Нацкомісія з питань енергетик...