Стрибки курсу чи стабільність? Що буде з доларом в Україні у лютому

Офіційний курс долара в лютому 2023 року в Україні залишиться на рівні 36,6 гривні, а готівка може становити 40 гривень або навіть перевалити за цю позначку, передають Патріоти України.

На цей час немає і не передбачається жодних причин падіння курсу долара в нашій країні. Таку думку висловив економіст, виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

"Я думаю, що зараз нічого принципово змінюватися не буде і ми знову бачитимемо офіційні 36,6 грн, а готівку десь на рівні 40+ грн. За великим рахунком, на сьогодні надходить досить багато валюти в країну через допомогу наших партнерів, які повністю задовольняють потреби у валюті внутрішній ринок», – вважає Пендзин.

Виходячи з цього, за словами експерта, у даній ситуації він не має очікувань щодо різкого падіння курсу долара в Україні.

За даними сайту "Мінфін", сьогодні, 29 січня, середній курс долара в українських банках становить 40,05 грн (купівля) та 40,55 (продаж). На чорному ринку "зелений" купують по 40,40 грн, а продають по 40,48 грн. Водночас офіційний курс Національного банку України — 36,56.

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

Підвищення пенсій: Хто в січні отримає добавку до виплат у 268 грн

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:30

У проєкті бюджету на 2024 рік, уряд планує провести перерахунок пенсій українців у три етапи. Зокрема, з 1 січня зросте пенсія для українців, яким виповнилось 65 років, передають Патріоти України. З 1 січня обіцяють встановити мінімальну зарплату на рі...