Стрибки курсу чи стабільність? Що буде з доларом в Україні у лютому

Офіційний курс долара в лютому 2023 року в Україні залишиться на рівні 36,6 гривні, а готівка може становити 40 гривень або навіть перевалити за цю позначку, передають Патріоти України.

На цей час немає і не передбачається жодних причин падіння курсу долара в нашій країні. Таку думку висловив економіст, виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

"Я думаю, що зараз нічого принципово змінюватися не буде і ми знову бачитимемо офіційні 36,6 грн, а готівку десь на рівні 40+ грн. За великим рахунком, на сьогодні надходить досить багато валюти в країну через допомогу наших партнерів, які повністю задовольняють потреби у валюті внутрішній ринок», – вважає Пендзин.

Виходячи з цього, за словами експерта, у даній ситуації він не має очікувань щодо різкого падіння курсу долара в Україні.

За даними сайту "Мінфін", сьогодні, 29 січня, середній курс долара в українських банках становить 40,05 грн (купівля) та 40,55 (продаж). На чорному ринку "зелений" купують по 40,40 грн, а продають по 40,48 грн. Водночас офіційний курс Національного банку України — 36,56.

НБУ збільшив продаж доларів із резервів - ситуація на валютному ринку погіршилася: Що це означає для українців

субота, 25 березень 2023, 10:25

Національний банк України протягом тижня від 20 по 24 березня 2023 року продав на міжбанківському валютному ринку 495,45 млн доларів. Про це повідомляється на сайті НБУ, передають Патріоти України. Таким чином НБУ збільшив продаж валюти на 31,7% пор...

Українцям продовжили період пільгових тарифів на електроенергію: Стало відомо, коли їх підвищать

субота, 25 березень 2023, 9:50

Тарифи на електроенергію залишатимуться незмінними ще місяць. Уряд ухвалив рішення продовжити спеціальний період із пільговими цінами на електрику для населення до закінчення опалювального сезону. Таким чином, ще принаймні один місяць вартість електрик...