
В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко зробив заяву про субсидії, які отримують багато українців. Про це він розповів на прес-конференції, відео з якої публікує t1 UA, передають Патріоти України.
За його словами, ситуація з субсидіями в Україні склалася ненормальна. "Ненормальна ситуація, коли більшість людей в країні або значна частина отримують субсидії. Тому що психологічно це теж погано для людей, це фактично сигнал їм, що дивіться - ви бідні", - сказав Вітренко.
Він зазначив, що субсидії пригнічують людей в той час, як вони хочуть почувати себе краще. Він запропонував шукати механізми, які дадуть українцям добре себе почувати. "У них і так погане життя для того, щоб ще більше робити його некомфортним", - резюмував Вітренко.
З 1 липня українці сплачуватимуть за комунальні послуги за колишніми розцінками – відповідні рішення вже затверджено. Ціна на електроенергію зафіксована на рівні 4,32 грн за кВт*год, а вартість природного газу становитиме 7,96 грн за кубометр. Про це й...
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю, передають Патріоти Ук...