Субсидії на електроенергію: Українцям розповіли, хто та яку суму може отримати в опалювальний період

Жителі Донбасу можуть оформити субсидію на електроенергію. Дане рішення стосується тих сімей, які проживають на лінії розмежування і постійно використовують електрообігрівачі, оскільки залишилися без теплих батарей взимку, передають Патріоти України.

У Мінінтеграції повідомили, що мешканцям Донбасу в опалювальний період почали приходити платіжки з шаленими сумами за використання електрики. В середньому через необхідність обігрівати житло сім'ї накручують за місяць 2000-3700 кВт-годин електроенергії.

За підрахунками, середня сума у квитанції за електроенергію взимку збільшилася з 3360 до 6216 грн на місяць і досягла 50% середньої зарплати у регіоні. Майже 14,2 тисяч родин у Зайцевому, Мар'їнці, Красногорівці, Шахтара, Новогродівки, Трехізбенки залишилися взимку без газу і вимушені обігрівати приміщення електрообігрівачами. З них, лише 9% сімей мають право на субсидію на оплату електроенергії.У зв'язку з ситуацією, що склалася, в Мінінтеграції зажадали внести зміни до порядку надання субсидій, і жителі населених пунктів на лінії розмежування отримали право на пільгову оплату електроенергії.

Проте, право на субсидію мають лише ті власники квартир чи будинків, у яких встановлено електроопалення. Якщо приміщення офіційно не переобладнано під даний спосіб обігріву, то доступу до субсидій його власник не має.

Розплата РФ неминуча: Єврокомісія готується до передачі російських активів на відновлення України

середа, 6 липень 2022, 17:29

Єврокомісія готує законодавчу базу для того, щоб передати на відновлення України заморожені російські активи та активи бізнесменів з РФ. Таку заяву зробила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен 6 червня в Страсбурзі під час прес-конференції, перед...

У Росії зупинився найбільший завод із виробництва свинцю - експорт повністю припинився

середа, 6 липень 2022, 15:08

У Росії зупинився найбільший завод із виробництва вторинного свинцю "Фрегат". Невдовзі зупиняться й інші підприємства. Це відбувається через зупинку експорту: Мінпромторг РФ не видав жодної ліцензії на вивезення металу, передають Патріоти України. "Вла...