Субсидії на електроенергію: Українцям розповіли, хто та яку суму може отримати в опалювальний період

Жителі Донбасу можуть оформити субсидію на електроенергію. Дане рішення стосується тих сімей, які проживають на лінії розмежування і постійно використовують електрообігрівачі, оскільки залишилися без теплих батарей взимку, передають Патріоти України.

У Мінінтеграції повідомили, що мешканцям Донбасу в опалювальний період почали приходити платіжки з шаленими сумами за використання електрики. В середньому через необхідність обігрівати житло сім'ї накручують за місяць 2000-3700 кВт-годин електроенергії.

За підрахунками, середня сума у квитанції за електроенергію взимку збільшилася з 3360 до 6216 грн на місяць і досягла 50% середньої зарплати у регіоні. Майже 14,2 тисяч родин у Зайцевому, Мар'їнці, Красногорівці, Шахтара, Новогродівки, Трехізбенки залишилися взимку без газу і вимушені обігрівати приміщення електрообігрівачами. З них, лише 9% сімей мають право на субсидію на оплату електроенергії.У зв'язку з ситуацією, що склалася, в Мінінтеграції зажадали внести зміни до порядку надання субсидій, і жителі населених пунктів на лінії розмежування отримали право на пільгову оплату електроенергії.

Проте, право на субсидію мають лише ті власники квартир чи будинків, у яких встановлено електроопалення. Якщо приміщення офіційно не переобладнано під даний спосіб обігріву, то доступу до субсидій його власник не має.

Правила для частини переселенців змінилися: Які нововведення та кого вони зачепили

п’ятниця, 2 червень 2023, 18:56

Частина переселенців (ВПО) в Україні отримала можливість змінити зареєстроване місце проживання за спрощеною процедурою. Йдеться про тих ВПО, чия адреса постійної реєстрації знаходиться на тимчасово окупованій території чи в районі ведення активних бой...

Українцям з червня збільшили пенсії: У кого підвищення виплат буде незначним

п’ятниця, 2 червень 2023, 18:30

З 1 червня близько 600 тисяч українських пенсіонерів отримають надбавку до пенсії. Стало відомо, у кого підвищення виплат може бути незначним, а хто взагалі не може розраховувати на нього. Цього разу перерахунок передбачено для працюючих пенсіонерів, я...