Сума вражає! Влада порахувала, скільки завинив кожен українець по державному боргу

Стало відомо, яку суму буде винен кожен українець у 2022 році, якщо розбити державний борг на всіх громадян порівну. На кожного громадянина припадатиме по 75 тисяч гривень цього боргу. А лише на його обслуговування у 2022 році (сплату відсотків і невеличке погашення) з кожного українця візьмуть по 14 тисяч гривень, передають Патріоти України.

Таку гнітючу статистику озвучив очільник Рахункової палати Валерій Пацкан під час обговорення бюджету на 2022 рік у Верховній Раді.

За словами чиновника, упродовж наступного року сумарний борг України і, відповідно, всіх українців, зросте на 178 мільярдів гривень або на 4,3 тисячі гривень на кожного з нас. Таким чином, загальний борг України на кінець 2022 становитиме 3,1 трильйона (!) гривень.

"Кожен українець наприкінці 2022 року матиме 75 тис. грн боргу. За його обслуговування та погашення кожен з нас у наступному році заплатить 14 тисяч грн", – констатував Валерій Пацкан.

При цьому чиновник нагадав, що в проекті держбюджету на наступний рік передбачені нові запозичення. Загалом, за планами уряду, Україна має у 2022 році позичити ще 571 мільярд гривень. Ці гроші звісно, підуть не на розвиток держави, а на погашення та обслуговування того держборгу, що вже був накопичений за попередні роки.

А вже цьогоріч Україна сплатить сумарно 585 мільярдів гривень боргових зобов'язань. Таким чином, Україна дедалі глибше падає у боргову прірву. Рік від року держава тратить більше ніж виробляє. І рік за роком влада позичає нові суми не на розвиток держави, а на те, щоби сплатити відсотки по боргах.

Персонал змушують підписувати угоди: Росія намагається передати Запорізьку АЕС Росатому — глава Енергоатому

субота, 1 жовтень 2022, 16:52

Голова Енергоатому Петро Котін заявив, що Російська Федерація намагається передати Запорізьку АЕС російській енергетичній компанії Росатом. Окупанти змушують персонал підписувати відповідні угоди. Про це повідомляє The Guаrdian, передають Патріоти Укра...

Ціна вже виросла в кілька разів: Популярний в українців овоч може стати дефіцитом

субота, 1 жовтень 2022, 14:52

В Україні на овочевому ринку спостерігається зростання цін, зокрема, значно подорожчала цибуля. Цей овоч збільшив вартість у 4,3 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit, передають Патріоти У...