Сумчани виграли тендер на поставку сільгосптехніки до ЄС

“Завод Кобзаренка” передав партію перевантажувачів зерна ПБН-50 для замовника з Румунії, тендер на постачання яких підприємство виграло у минулому році, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу підприємства.

Провідний виробник тракторних причепів в Україні експортує свою продукцію до 30-ти країн світу, а минулого року вийшов на ринок Німеччини.

“Завод Кобзаренка” розташований в Сумській області у смт. Липова Долина. Підприємство було засновано у 1993-му році, як українсько-німецьке товариство “Флігель” та перейменовано в “Завод Кобзаренка” у 2008 році. Свою діяльність підприємство розпочинало з виробництва тачок та візків для присадибного господарства.

Оригінально: Китайці показали своє бачення автомобілів майбутнього (фото)

понеділок, 23 листопад 2020, 23:32

Новий автомобіль має форму схожу на квадратну коробку, в ньому в якості решітки радіатора і фар використовується вбудований екран великого розміру. У Гуанчжоу компанія Guangzhou Automobile Group офіційно представила свій новий концептуальний автомобіль...

Де ж ви $4000 кожному?: Кабмін "заморозив" заплановане підвищення зарплат вчителям

понеділок, 23 листопад 2020, 21:56

У понеділок, 23 листопада, Кабінет міністрів прийняв рішення призупинити до грудня 2021 року дію постанови про поступове підвищення зарплат вчителям і вченим. Постанова Кабміну № 1149 від 23 листопада опублікована на «Урядовому порталі», передають Патр...