Сумчани виграли тендер на поставку сільгосптехніки до ЄС

“Завод Кобзаренка” передав партію перевантажувачів зерна ПБН-50 для замовника з Румунії, тендер на постачання яких підприємство виграло у минулому році, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу підприємства.

Провідний виробник тракторних причепів в Україні експортує свою продукцію до 30-ти країн світу, а минулого року вийшов на ринок Німеччини.

“Завод Кобзаренка” розташований в Сумській області у смт. Липова Долина. Підприємство було засновано у 1993-му році, як українсько-німецьке товариство “Флігель” та перейменовано в “Завод Кобзаренка” у 2008 році. Свою діяльність підприємство розпочинало з виробництва тачок та візків для присадибного господарства.

Аналітик розповів, що буде з курсом валют в Україні на наступному тижні

неділя, 28 лютий 2021, 8:55

Протягом найближчого тижня очікується незначне зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися наприкінці наступного тижня близько 28,0 грн, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 27,9/28,1 грн. Такий прогноз дав стар...

У Кабміні розповіли, що робитиме Україна, якщо "Північний потік-2" добудують

неділя, 28 лютий 2021, 7:56

Відповіддю України на завершення будівництва газопроводу “Північний потік – 2” може стати інтеграція в конкурентний енергетичний ринок. Про це заявила віце-прем’єр-міністр Ольга Стефанишина, зазначають Патріоти України. За її словами, в даний момент у ...