Українці за кордоном стикаються з величезними комісіями за конвертацію та зняття готівки за кордоном. У деяких випадках 10% суми заарештовують через різницю в курсах, передають Патріоти України.
"Знімала минулого місяця у банкоматі 500 євро, комісія була 466 грн, сьогодні знімала у тому ж банкоматі 500 євро, комісія стала 1999 грн", - поділилася клієнтка Ощадбанку у профільному виданні Мінфін. У службі підтримки банку повідомили, що зняття готівки у банкоматі іноземного банку тарифікується у розмірі 1,5% + 35 грн (плюс комісія 1% за конвертацію валюти).
"10% від суми угоди може блокуватися на випадок валютних коливань. Таким чином, банк попереджає виникнення несанкціонованого овердрафту. Після завершення обробки операції ця сума буде розблокована автоматично (протягом 1-3 днів)", – пояснили там.
З такою самою ситуацією стикаються і клієнти Схід Банку. "Оплачую я сім'ї за кордоном житло на Booking і бачу, що з мене списують 10% комісії за платіж. Я пишу на підтримку і одночасно починаю шукати сам у них у тарифах. Виявляється, банк запровадив таку комісію з 03.06.22 " – скаржиться клієнт.
Наразі жодного законопроєкту в Україні про відкриття банківської таємниці податковій у Верховній Раді немає, і шансів ухвалити його до кінця скликання теж немає. Банківська таємниця діє, і її можна розкрити лише у визначених законом випадках, а саме у ...
Ціна на хліб в Україні менша, ніж у всіх інших європейських країнах. Однак тут відіграє сильну роль купівельна спроможність країн. Так заявив міністр аграрної політики та продовольства Віталій Коваль в інтервʼю «Укрінформу», передають Патріоти України....