Суми стали більшими: У Кабміні зробили важливу заяву відносно пенсій для пенсіонерів 65+, 70+ та 80+

Березнева індексація викликала багато емоцій у різних груп пенсіонерів, які хвилювалися, чи буде збільшено суму виплат саме їм. Тому Кабінет Міністрів видав Постанову, в якій зазначено, які категорії пенсіонерів та скільки будуть отримувати після індексації пенсій у березні, передають Патріоти України.

Так, особам віком від 65 років і більше, які не працюють, і страховий стаж яких становить не менше 35 років у чоловіків та не менше 30 років у жінок, і у яких розмір пенсії не досягає 3120 гривень, встановлюється щомісячна доплата у пенсії у сумі, що не вистачає до вказаного розміру. Працюючим пенсіонерам доплата до розміру пенсії 3120 грн встановлюється з дати, наступної за датою звільнення з роботи/припинення діяльності, пов’язаної з отриманням доходу.

Пенсіонерам віком від 70 до 80 років, страховий стаж яких становить не менше 35 років у чоловіків та не менше 30 років у жінок, чия пенсія не досягає 3000 гривень, надається щомісячна доплата до пенсії у сумі, яка не вистачає до зазначеного розміру, що враховується за наступних перерахунків пенсії, а тим, чиї виплати не досягають 2760 гривень, буде надано щомісячну доплата до пенсії у сумі, якої не вистачає до зазначеного розміру, яка враховується при подальших перерахунках пенсій.

Найстаршим же пенсіонерам, яким вже виповнилося 80 років і більше (страховий стаж має бути не менше 25 років у чоловіків та не менше 20 років у жінок), і чия пенсія не досягає 3120 гривень, встановлюється щомісячна доплата до зазначеного розміру, що також враховується за наступних перерахунків пенсії.

США уникли катастрофічного дефолту - президент Байден

неділя, 28 травень 2023, 14:54

Президент США Джо Байден досягнув принципової домовленості з Конгресом щодо підвищення ліміту держборгу, що дозволить країні нівелювати загрозу дефолту. Про це повідомляє пресслужба Білого дому, передають Патріоти України. Зазначається, що Байден і спі...

Підвищення неминуче? Стало відомо, як зростуть платіжки за світло з новим тарифом на електроенергію

неділя, 28 травень 2023, 11:30

В Україні, ймовірно, вже з 1 червня буде новий тариф на електроенергію для побутових споживачів. Він буде єдиним для всіх, без диференціації за обсягами споживання. Експерти вже порахували, як зміняться платіжки за світло з новим тарифом. Про це написа...