Сусіди залишаться без роботящих рук: Заробітчани планують переїздити з Польщі

Українці нині більше цікавляться тими країнами, які вибирають самі поляки для можливості заробити.

Польська компанія з працевлаштування іноземців EastWestLink провела дослідження і з’ясувала, що українські заробітчани, які працюють у Польщі, планують виїхати в інші країни, передають Патріоти України..

Повідомляється, що відток українців не буде значним через проблеми з мовним бар’єром і високими кваліфікаційними вимогами до них. Директор EastWestLink Анджей Коркус заявив, що українці нині більше цікавляться тими країнами, які вибирають самі поляки для можливості заробити.

Заробітчани планують переїхати з Польщі до Німеччини (більше 30%), Чехії (13%), Швеції (7,2%), Голландії (6,8%), Норвегії (6,6%). У минулому році в інші країни на заробітки хотіли виїхати лише 1-2% українців. Також у дослідженні йдеться про те, що тільки ¾ українців знають, що Німеччина з 2020 року дозволить приїжджати на заробітки іноземцем з-за кордону ЄС. Але не всі з них знають, що Берлін вимагає від працівників знання мови і наявність необхідної кваліфікації. Повідомляється, що тільки 7,6% українських заробітчан мають кваліфікацію для роботи в ФРН.

Варто зазначити, що в Польщі порівняно з іншими країнами низька зарплата. Якщо проглянути сайт OLX, то можна побачити різницю. До прикладу візьмемо перші вакансії в Польщі. Середня зарплата 25 тисяч гривень на місяць.

У Чехії заробітні плати починаються з 30 тисяч гривень.

У Німеччині, згідно з першими вакансіями, зарплата починається від 23 тисяч гривень і може досягати 60 тисяч.

У Голландії зарплата також стартує від 30 тисяч і може досягати майже 60 тисяч гривень. Варто відзначити, що і це не межа.


"Оч.умелые ручки скреп": У Росії перед запуском тріснула ракета

четвер, 18 липень 2019, 0:16

Фахівцям довелося заварити, а потім загерметизувати тріщину клеєм на стартовому комплексі космодрому. За його словами, фахівцям довелося заварити, а потім загерметизувати тріщину клеєм на стартовому комплексі космодрому. Раніше керівник пресслужби "Рос...

"Все пропало!": МВФ фіксує подальший обвал економіки РФ

середа, 17 липень 2019, 20:29

Зростання російської економіки впирається в санкції і структурні проблеми, для вирішення яких потрібні не вливання з бюджету, а комплексні реформи. Міжнародний валютний фонд знову погіршив прогноз по економіці России втретє за останні дев'ять місяців, ...