Святкуємо перемогу: Уже рік, як Україна злізла з газової голки Москви, - Коболєв

"Нафтогаз" не купує російського газу вже рік, що, безумовно, значною мірою впливає і на політичні відносини між країнами.

Ілюстрація: ЖЖ

25 листопада минає рік, відколи Україна не імпортує газ з боку Російської Федерації. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв, повідомляють Патріоти України.

"Сьогодні пройшов перший рік в історії незалежної України, протягом якого ми не купили жодного кубічного метра газу в РФ", - написав він.

За його словами, подія досі символічна не тільки для українського, але й для європейського ринку газу, оскільки багато закордонних партнерів України ще два роки тому вважали це неможливим.

"Але це вже історія, а мене зараз більше цікавить майбутнє. А для майбутнього ця подія є важливим доказом одного з головних принципів, яким керується наша команда: if there is a will, there is a way", - підсумував він.

Як повідомлялося, 25 листопада 2015 року НАК "Нафтогаз Україна" припинив купувати газ у "Газпрому". За словами Яценюка, саме він доручив "Нафтогазу" припинити покупку газу у Росії через неконкурентність запропонованої нею ціни.

Наслідки відкриття Ормузської протоки: Світові ціни на нафту обвалилися до довоєнного рівня

середа, 24 червень 2026, 18:57

Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...

Столиця рф приречена на паливний голод: Московський НПЗ зупинили до 2027 року внаслідок ударів дронів - ЗМІ

середа, 24 червень 2026, 18:50

Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...