
25 листопада минає рік, відколи Україна не імпортує газ з боку Російської Федерації. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв, повідомляють Патріоти України.
"Сьогодні пройшов перший рік в історії незалежної України, протягом якого ми не купили жодного кубічного метра газу в РФ", - написав він.
За його словами, подія досі символічна не тільки для українського, але й для європейського ринку газу, оскільки багато закордонних партнерів України ще два роки тому вважали це неможливим.
"Але це вже історія, а мене зараз більше цікавить майбутнє. А для майбутнього ця подія є важливим доказом одного з головних принципів, яким керується наша команда: if there is a will, there is a way", - підсумував він.
Як повідомлялося, 25 листопада 2015 року НАК "Нафтогаз Україна" припинив купувати газ у "Газпрому". За словами Яценюка, саме він доручив "Нафтогазу" припинити покупку газу у Росії через неконкурентність запропонованої нею ціни.
Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...