
25 листопада минає рік, відколи Україна не імпортує газ з боку Російської Федерації. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв, повідомляють Патріоти України.
"Сьогодні пройшов перший рік в історії незалежної України, протягом якого ми не купили жодного кубічного метра газу в РФ", - написав він.
За його словами, подія досі символічна не тільки для українського, але й для європейського ринку газу, оскільки багато закордонних партнерів України ще два роки тому вважали це неможливим.
"Але це вже історія, а мене зараз більше цікавить майбутнє. А для майбутнього ця подія є важливим доказом одного з головних принципів, яким керується наша команда: if there is a will, there is a way", - підсумував він.
Як повідомлялося, 25 листопада 2015 року НАК "Нафтогаз Україна" припинив купувати газ у "Газпрому". За словами Яценюка, саме він доручив "Нафтогазу" припинити покупку газу у Росії через неконкурентність запропонованої нею ціни.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...