
Ситуація в енергетиці має покращитися вже цього місяця. Очікувати покращення варто вже з 20 липня. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Facebook.
"Продовжуємо децентралізацію енергетики. Маємо програми підтримки для домогосподарств, ОСББ, малого та середнього бізнесу, великого бізнесу, аби всі могли встановити додаткову генерацію. Це і сонячні панелі, і вітряки, і міні-ТЕЦ. Даємо гранти та пільгові кредити. Разом вистоїмо", - запевнив він.
Російська авіакомпанія «Азимут» заявила про критичну ситуацію на ринку авіаційного пального та закликала владу терміново втрутитися. Перевізник звернувся до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту з проханням ініціювати звернення до Міністерства...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...