Світова економічна криза "грюкає у двері": Тривожні новини з Китаю

Економісти очікували зростання промислового виробництва в КНР на 5,2% за серпень, але не склалося.

В серпні 2019 року промислове виробництво в КНР виросло лише на 4,4%. В липні цього року відповідний показник складав 4,8%. Про це пише видання The South China Morning Post, передають Патріоти України.

Відповідний показник за серпень є найнижчим із лютого 2002 року. Економісти очікували зростання промислового виробництва в КНР на 5,2% за серпень. Окрім того споживання також зросло лише на 7,5% проти прогнозу в 7,9%.

Експорт із КНР за минулий місяць зменшився на 1%, а імпорт на 5,6%. Відповідні дані були опубліковані національним бюро статистики. Слід нагадати, що минулого тижня Україна провела переговори з Китаєм та Польщею щодо співробітництва у митній справі. З китайськими митниками обговорювалися питання обміну митною інформацією, який наразі відбувається в обмеженому режимі, а також приєднання України до Меморандуму щодо контейнерного поїзда Китай-Словаччина.

Поспішайте купувати: Долар опустився ще більше - свіжий курс валют

середа, 23 жовтень 2019, 8:57

В Україні курс долара в середу, 23 жовтня, опустився на 9 копійок, передають Патріоти України. Зокрема, середній курс гривні до американської валюти в продажу був встановлений на рівні 25,01 грн/$, свідчать дані банківських установ. Водночас середній к...

Китайська експансія: Як фермери з КНР освоюють російський Далекий Східт (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 7:10

Незважаючи на російсько-китайське зближення останніх років, жителі Далекого Сходу як і раніше називають стратегію КНР щодо сусідніх територій "експансією". Щоб оцінити реальні масштаби китайського присутності на Росії, кореспонденти Бі-бі-сі проаналізу...