Сильна гривня "здулась": Курс долара оновив "максимум" з лютого

Чергове відкладання траншу МВФ, через не виконання "слугами" своїх зобов'язань по реформам, тисне на українську валюту

На четвер, 22 квітня, встановлений офіційний курс на рівні 28,05 гривень за долар. У порівнянні банківським днем 21 квітня курс долара піднявся на 5 копійок. У середу він становив 28 грн за долар. Показник 28,05 гривень за долар — максимальний з лютого 2021 року, зазначають Патріоти України.

Завершилися валютні торги на міжбанку. На кінець дня покупка долара здійснювалася по 28,065 грн, а продаж — по 28,00 грн. За останній день долар подорожчав на 6 копійок.

Нагадаємо, прогнозується, що у другій половині 2021 року почнеться помірна девальвація гривні, до кінця року курс долара складе 28,9 грн, а в 2023 році ця валюта буде коштувати 31 грн.


Він втомився, ми всі теж: У Кличка пояснили чергове зростання вартості реконструкції Шулявського мосту

четвер, 29 липень 2021, 6:10

Збільшення загальної вартості реконструкції Шулявського мостового переходу в Києві обумовлено необхідністю реконструювати прилеглі вулиці і вулиці, що є шляхами об'їзду, а також низкою інших факторів. Про це повідомлено на сайті Київської міської держа...

Голова ДФСУ Мельник може піти під суд? Викрито схему закриття кримінальних справ проти податкових ухильників, - нардеп

середа, 28 липень 2021, 20:10

Правоохоронцям доведеться розбиратись ,скільки через нехитру" схему було списано боргів, і як до цього причетний головний фіскал "слуг", а в минулому креатура Януковича. Народний депутат Ярослав Железняк викрив протизаконну схему закриття відомством кр...