Ситуація досить складна: В Україні можуть запровадити обмеження електропостачання

У разі продовження російських терористичних атак по об'єктах критичної інфраструктури в Україну можуть запровадити обмеження споживання електроенергії. За найгіршого розкладу графіки відключення світла можуть повернути вже влітку, передають Патріоти України.

Наразі фахівці оцінюють стан обладнання та того, що можна досить швидко відремонтувати та ввести в роботу. Про це в ефірі "Радіо Свобода" заявила заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук.

За її словами, енергетики зі свого боку докладають максимум зусиль, щоби зберегти працездатність електромереж по всій країні. Однак через постійні російські обстріли спрогнозувати ситуацію дуже важко.

"Практично кожного дня або з періодичністю в декілька днів відбуваються масовані атаки, відбуваються додаткові пошкодження. Звичайно, якщо вони триватимуть, то ми реально можемо зіткнутися з обмеженнями. Ми будемо намагатися, навіть якщо це доведеться зробити, щоб споживачі мали доступ до електроенергії з періодичністю", – заявила Гринчук.

Також вона зазначила, що енергетики підготували графіки відключення світла ще перед початком опалювального сезону. При цьому вони складаються таким чином, щоб розподілення електроенергії було максимально справедливим для населення України.

Відключення світла будуть чи ні? В "Укренерго" дали прогноз на 26 травня

неділя, 26 травень 2024, 12:30

У неділю, 26 травня, відключень електроенергії в Україні не прогнозується. Про це повідомила пресслужба Національної енергетичної компанії "Укренерго". "26 травня протягом доби в усіх регіонах України обмеження споживання для побутових та промислових с...

В Україні зміняться умови виходу на пенсію - ось скільки років обов'язково потрібно відпрацювати

неділя, 26 травень 2024, 11:57

Від 2025 року вихід на пенсію для українців стане складнішим. Не кожен зможе дозволити собі вийти на заслужений відпочинок у 60 років через посилення вимог. Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України. Наприклад, 2023 року для виходу на засл...