
До початку опалювального сезону Кабмін може знизити мінімально допустиму температуру в будинках. Для економії енергоресурсів температура може бути встановлена на рівні 16 градусів. Офіційно рішення ще не ухвалене, але це очікується найближчим часом. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на неназвані джерела. передають Патріоти України.
Встановити мінімальну температуру в приміщеннях на зимовий період до 16 градусів у Кабміні планували ще минулого тижня, але поки що не узгоджено низку деталей документа.
Над підготовкою до опалювального сезону працює спеціальний урядовий штаб під керівництвом голови Міністерства розвитку громад і територій Олексія Чернишова. За словами міністра, опалювальний сезон розпочнеться своєчасно, і уряд візьме до уваги всілякі ризики.
Як повідомляється, тарифи на газ залишаться без змін, проте українцям доведеться відвикати жити взимку з відчиненими вікнами й обігрівати вулицю. Чернишов послався на міжнародний досвід і сказав, що оптимальна температура в приміщеннях має бути на рівні 18-20 градусів, але при цьому не нижче ніж 16.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...