Ситуація критична: Жителів Києва та чотирьох областей закликають терміново скоротити cпоживання електроенергії

Жителів столиці та Київської, Чернігівської, Черкаської та Житомирської областей просять терміново скоротити споживання електроенергії, передають Патріоти України.

"В центральних областях України швидко збільшується рівень споживання електроенергії. Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в цьому регіоні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що такі дії допоможуть знизити навантаження на електромережі та дадуть енергетикам час для ремонту пошкодженого російськими обстрілами обладнання.

20 жовтня з 7 ранку до 22 вечора по всій Україні запроваджуються заходи обмеження споживання електроенергії. Це пов'язано із дефіцитом потужності в системі внаслідок ракетних обстрілів російськими військами енергетичної інфраструктури нашої країни.

"Руслан" повертається на історичну батьківщину: Канада передасть Україні арештований російський літак Ан-124 – Трюдо

субота, 10 червень 2023, 19:00

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо пообіцяв передати Україні російський транспортний літак Ан-124, затриманий минулого року у Канаді в аеропорту Торонто. . Про він сказав в суботу на пресконференції під час візиту до Києва, його цитує "Інтерфакс-У...

"Листи щастя" від податкової: Українці масово отримують квитанції про сплату за нерухомість

субота, 10 червень 2023, 17:28

Українці масово отримують квитанції від податкової служби з повідомленням про необхідність сплатити податки за будинки та квартири. Розмір податку розраховується індивідуально. Оподаткуванню не підлягає вся площа житла, а лише квадратні метри, які пере...