Жителів столиці та Київської, Чернігівської, Черкаської та Житомирської областей просять терміново скоротити споживання електроенергії, передають Патріоти України.
"В центральних областях України швидко збільшується рівень споживання електроенергії. Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в цьому регіоні", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що такі дії допоможуть знизити навантаження на електромережі та дадуть енергетикам час для ремонту пошкодженого російськими обстрілами обладнання.
20 жовтня з 7 ранку до 22 вечора по всій Україні запроваджуються заходи обмеження споживання електроенергії. Це пов'язано із дефіцитом потужності в системі внаслідок ракетних обстрілів російськими військами енергетичної інфраструктури нашої країни.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...