Жителів столиці та Київської, Чернігівської, Черкаської та Житомирської областей просять терміново скоротити споживання електроенергії, передають Патріоти України.
"В центральних областях України швидко збільшується рівень споживання електроенергії. Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в цьому регіоні", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що такі дії допоможуть знизити навантаження на електромережі та дадуть енергетикам час для ремонту пошкодженого російськими обстрілами обладнання.
20 жовтня з 7 ранку до 22 вечора по всій Україні запроваджуються заходи обмеження споживання електроенергії. Це пов'язано із дефіцитом потужності в системі внаслідок ракетних обстрілів російськими військами енергетичної інфраструктури нашої країни.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
Фанати Нідерландів вважаються одними з найкращих у вмінні створити свято й атмосферу під час футбольних форумів. Цього разу зіркою став один вболівальник "помаранчевих" виказавши фах суперофіціанта для своїх побратимів у барі, передають Патріоти Україн...