Ситуація складна: Експерт пояснив, чому відключення світла у Києві є довшими, ніж в інших містах

У Києві набагато більше критичної інфраструктури, ніж в цілому по України. Це столиця, тут є багато промислових та інфраструктурних потужностей, які захищені державою як критичні. Відповідно для приватних споживачів та звичайного бізнесу електрики залишається менше, ніж в будь-яких інших регіонах.

Про це в ефірі "КИЇВ24" розповів директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко. "Саме тому в Києві відключення є відчутно довшими, ніж в багатьох інших регіонах", – пояснив експерт.

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...

Знизити ціну

четвер, 20 червень 2024, 20:12

Як забезпечити стійкість України під час війни на виснаження, не затягуючи її і не перетворюючи війну на рутинний, повсякденний стан. Бурхливий зовнішньополітичний тиждень ніяк не змінив тренду, що визначився останніми місяцями. . Ані Україна і Західн...